26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 26 грудня 2022 09:50

Триває надання гуманітарної допомоги Центрам компактного проживання ВПО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   За словами заступника міського голови Алли Жовтило, триває розподіл та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Маловисківської громади.

З вересня цього року громада активно співпрацює з міжнародним  гуманітарним фондом ВПІНО «Філія АКТЕД».

 Так, за цей час Центрам компактного проживання внутрішньо переміщених осіб за адресами Центральна,49,  Кондратюка, 24 та Спортивна 12 у Малій Висці  та у  с.Олександрівка   виділено водонагрівачі, гідробокси, змішувачі  для умивальника, ліхтарі на сонячній батареї, твердопаливний котел, шафи для одягу, інші меблі, металопластикові вікна  в тому числі з демонтажем і установкою, засоби для прання та миття поверхонь, миття посуду, особистої гігієни, підгузки дитячі та багато іншого обладнання для облаштування приміщень для комфортного проживання ВПО.

Також  фондом надано інструменти для виконання різного роду робіт, дитячі товари,  настільні ігри, канцелярські товари, світильники та інше. В усіх Центрах компактного проживання створюються соціальні кімнати відпочинку. Тобто, робиться все можливе для нормального, комфортного життя.

Згідно рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради уся гуманітарна допомога розподіляється між Центрами компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.