26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 21 грудня 2022 06:20

У Маловисківській громаді відбулося нагородження творчих волонтерів міста, що окрилює

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

    19 грудня на свято Святого Миколая у Малій Висці в будинку культури відбулося нагородження творчих волонтерів , які брали участь у волонтерській допомозі ЗСУ.

  Як розповіла начальник відділу культури та туризму міської ради Юлія Рижикова, творчі волонтери – а це аматори культури громади різних жанрів  - внесли свій посильний вклад в наближення нашої Перемоги, збору коштів для Збройних Сил України. Всього  творчими волонтерами було зібрано близько 40 000 гривень, які були передані на потреби ЗСУ.

Нагородження проходило у формі затишного концерту, і хоч у залі було прохолодно, та присутні зігрівалися теплом сердець і щирою атмосферою. Кожен учасник концерту – це творчий волонтер, людина з мистецькою фантазією, обдарована творча особистість.

 Усі волонтери отримали відзнаки  - Подяки відділу культури та туризму міської ради подарунки та солодощі.

Концертні номери зачарували своєю красою, патріотизмом, відданістю творчій ідеї.

Різдвяне попурі прозвучало у виконанні Олени Гершкул (фортепіано) та Іванни Клименко (скрипка).

Приємно зазначити, що на заході були відзначені і творчі волонтери з інших громад, які співпрацюють з творчою родиною культурної галузі Маловисківської громади. Так, Світлана Секмедин  і Віталій Шевченко з  Великої  виски , які привітали присутніх українською піснею.

 Також відзначено Тетяну Щербак , картини якої тепер є в експозиціях за кордоном, та Наталю Мусієнко, яка розписувала писанки,  а також  її картини та поробки . Обоє майстринь брали участь у Великодній  ярмарці , тоді їх помітили представники міжнародної організації SamaritansPurse.Вони вперше розписували писанки і забрали їх собі на згадку.

. До речі, Наталя і зараз активно займається волонтерством, в’яже шкарпетки воїнам, вже передала ЗСУ 31 пару шкарпеток. Наталя закликала усіх  у кого є в’язальні нитки, поділитися, щоб можна було продовжити цю необхідну справу.

 Виявляється,  творчим волонтером виступила і відомий у нашій громаді фотограф Інна Димна, яка підтримала  культурну галузь і фінансово, і морально, вона теж була відзначена.

           Не забули про ветеранів культурної галузі Тетяну Агаркову та Володимира Бровченка, нагородили і наймолодших Діану Кошурко  Влада Цуркана,  Даніїла Мироненка. Грамотами і подарунками  також відзначені методист відділу культури  та туризму Світлана Бровченко, Олена Хомич, Тетяна Цуркан та Галина Шубенкіна, Віталій Дегнер з Вишневського клубу. Отримали  відзнаки Тетяна Котятко,  Олександр Згеря, Анна Субота, Лілія Кошурко, Юлія  Триколенко, , Анна Оношко - майбутні зірки мистецької сцени нашої громади.

Брали участь у творчому волонтерстві також Олег Привалов,      Олег Рудий , Світлана Туменко, Сергій Горжій,  Олена Рашевська, Тетяна Рибальченко, вони не були присутні на заході, але Подяки і подарунки їм теж будуть вручені.

 
Читали 571 разів

Архів Новин

« Квітень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини