26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 15 грудня 2022 08:58

У Маловисківській гімназії № 4 встановили пам,ятну Дошку «Місце шани та вдячності» загиблим воїнам –захисникам України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    Російська агресія проти України як ніколи об’єднала український народ  у боротьбі проти ворога. Тисячі чоловіків зі всієї країни  і з нашої Маловисківської громади  пішли захищати свою Батьківщину , свій дім, свої сім’ї від окупантів. На жаль, не усім доведеться повертатися додому до своїх рідних  - багато наших хлопців віддали свої життя за Перемогу, за мирне майбутнє своїх дітей і прийдешніх поколінь.

 Це невимовний біль для всієї  України, а особливо для сімей та рідних воїнів-захисників. Ніколи і нічим його не втамувати, а пам’ять житиме вічно.

Працівники і учні Маловисківської  гімназії № 4успівпраці з ГО "Простір ідей(голова  Інна Коваленко) вирішили увічнити пам’ять про своїх воїнів-земляків, які героїчно загинули, захищаючи Україну від російського агресора.

Як розповіла директор загальноосвітнього закладу депутат міської ради Інна  Коваленко, було пророблено велику роботу по збору матеріалу про воїнів –Героїв, виготовленню їхніх фото і банера. До цієї роботи долучилася і громадська організація «Простір ідей», і працівники навчального закладу, які внесли і власні кошти для втілення благородної ідеї.

 8 грудня   відбулося відкриття Дошки «Місце шани та вдячності» загиблим воїнам громади, яка розміщена на другому поверсі приміщення Маловисківської гімназії № 4.

     До зібрання звернулися директор закладу Інна  Коваленко, яка розповіла про роботу над встановленням Дошки «Місце шани і вдячності», секретар міської ради Леся Постолюк, яка висловила підтримуючі слова батькам і рідним загиблих воїнів, які були запрошені на захід.

Слово взяла також вчитель історії Маловисківської гімназії № 4, громадська діячка Олена Мазур, яка наголосила на великій визначальній місії ЗСУ у наближенні       Перемоги, її ролі по захисту країни від російського агресора, а учням порадила вчити свою справжню історію, історію  України                      , яка має славний , хоч і тернистий шлях.

- Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за наше мирне існування, за наш спокій та незалежність України!- сказала І.Коваленко.- Вони -справжні ГЕРОЇ! Ми пишаємось нашими захисниками та схиляємось низько перед ними та іхніми рідними!

Дякуємопрацівникам Маловисківської гімназії №4 та усім небайдужим, хто долучився до створення дошки «Місце шани та вдячності».

Зворушливо прозвучали вірші дітей про наших Героїв- воїнів з побажаннями повертатися живими і з Перемогою.

Читали 1311 разів

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини