26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 28 листопада 2022 13:24

Разом з усією Україною Маловисківська громада пережила перший серйозний «блекаут» Але розслаблятись не можна, а треба бути напоготові, адже можуть виникнути ще більш серйозні ситуації

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  Саме ця тема були лейтмотивом  щотижневої понеділкової наради, яку вів міський голова Юрій Гульдас.

Наша держава була знову атакована російським агресором, який знищив електропідстанції, але не дивлячись на форс-мажорні обставини службам  Маловисківської громади вдалося швидко виправити становище і нормалізувати роботу основних галузей життєдіяльності, зазначив  Ю.Гульдас. Міський голова також подякував працівникам КП «Мала Виска МКП» та Водоканалу, які організували альтернативне водопостачання, коли вся Мала Виска залишилася без води.

Говорилося також і про готовність комунальників до ожеледиці та сильних снігопадів, укладання угод з сільгоспвиробниками  про зачищення снігу на територіях.

Нині  вуличне освітлення у Малій Висці вмикається на центральних вулицях, по яких найбільше прямують люди з роботи або на роботу,  з 5 до 7 ранку. Але є потреба вмикати його і ввечері  - з 16.30 з 19.00, тоді, коли люди повертаються з роботи , а діти – з гуртків ДЮЦ та з мистецької школи.

Ще раз наголошувалося і на важливості подвірного обходу людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, а тим більше – в надзвичайних обставинах. На соціальних працівників та старост в цій  ситуації покладена велика відповідальність.

Поступово вирішується питання про забезпечення дровами як людей похилого віку, так і внутрішньо переміщених осіб. Дехто з них, хто виїхав у свої місця постійного проживааня, тепер знову повертаються на територію  старостатів, де вони проживали як внутрішньо переміщені.  Як зазначив староста Олександрівського старостинського округу Валерій Бобринець, є потреба нагадати мешканцям серед внутрішньо переміщених осіб правила протипожежної безпеки при опаленні печей.

Важливо також донести до людей інформацію і про громадські колодязі, з яких можна було б набрати води в надзвичайних ситуаціях.

На територіях продовжується робота з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Так,  800 кг гуманітарної допомоги буде передано  переселенцям у с. Лозуватка  за інформацією старости Лозуватського старостинського округу Олександра Головача. Тут також хочуть подбати про гуманітарну  допомогу і для малозабезпечених місцевих жителів території.

Цікавою має стати участь Маловисківської  громади у проєкті «Моя школа» , який передбачає інформатизацію закладів освіти громади,  і є безкоштовною гуманітарною допомогою.

А ще на часі – організація проведення Дня волонтера, підготовка до новорічних свят у відділах культури та туризму та освіти, молоді та спорту, заходи до  Дня людей з інвалідністю  та інше.

Життя триває попри що.

Плани треба будувати і їх реалізовувати.

Читали 200 разів

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини