26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 26 вересня 2022 08:19

На понеділковій нараді у міського голови, на якій традиційно підбиваються підсумки за тиждень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  Основними були питання  підготовки до сесії міської ради, яка відбудеться 29 вересня , благоустрою територій, підготовка водоканалізаційної мережі до зими, збору допомоги ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам, ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію.

Поки що не вирішене питання підвищеної аварійності у центрі села Олександрівки – як повідомив  староста Олександрівського старостату Валерій Бобринець, за минулий тиждень там знову сталося три ДТП. Поки що обходиться без людських жертв з числа мешканців села, які зачасту рухаються вздовж траси і можуть мимовільно стати учасниками аварії, але проблему треба вирішити терміново.

Як повідомила староста Паліївського старостату Людмила Шамка, на території є пріоритетними питання благоустрою, вивезення сміття, збору овочів, теплих речей для  потреб військових, все це передається волонтерам.

З ініціативи одноосібників села розпочато збір коштів на придбання автомобіля для ЗСУ.

Окрім уже зазначених питань, у Лозуватці старостат організував  збір коштів для жительки села  багатодітної матері Л.В. Футерко, яка  нині перебуває  на лікуванні в обласній лікарні.

Пріоритетне питання для освітян громади сьогодні – робота у осінньо-зимовий період, адже забезпеченість вугіллям загальноосвітніх закладів недостатня, і в першу чергу – через його велику ціну. Тому, як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова, на колегії відділу освіти, молоді та спорту рекомендовано об’єднати  осінні та зимові канікули з перенесенням їх на січень, самий холодний місяць року.

За повідомленнями директорів загальноосвітніх закладів громади  почалися сезонні захворювання учнів, втому числі – і на коронавірусну інфекцію, є хворі і серед вчителів. У школах проводиться утеплення приміщень, організовано харчування для молодших школярів.

Основні завдання відділу культури і туризму на сьогодні – їх озвучила начальник відділу Юлія Рижикова, - підготовка до проведення свят Дня працівника освіти та Дня людей літнього віку, які відбудуться вже незабаром, Дня  українського козацтва та захисника   України .

На закінчення наради міський голова Юрій Гульдас підкреслив, що ми  не повинні забувати, що живемо в умовах війни.    І хочеться нам того чи ні – а непопулярні рішення будуть, такі вимоги часу, адже зараз усі зусилля спрямовані на допомогу ЗСУ, для отримання якнайшвидшої Перемоги над агресором. І всі повинні бути готові до екстремальних ситуацій і до суворих випробувань в умовах воєнного стану. Пріоритетне  завдання – вижити в умовах війни і в нинішніх економічних реаліях.

            

Читали 148 разів Останнє редагування Понеділок, 26 вересня 2022 08:21

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини