26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 21 вересня 2022 07:27

На позачерговому засіданні виконкому розглянуто актуальні питання життя громади

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     20 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Головував на  засіданні  міський голова Юрій Гульдас.

На розгляд членів виконавчого комітету міської ради було винесено 15 питань.

 Серед першочергових  виконком розглянув питання про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2021 року № 1167 «Про бюджет Маловисківської міської територіальної громади на 2022 рік». Інформувала присутніх начальник фінансового управління Маловисківської міської ради Лариса Похила. Виконком прийняв рішення про затвердження необхідних  змін до  бюджету для фінансового  забезпечення   роботи.

Виконавчий комітет міської ради також розглянув питання про погодження внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Маловисківської міської територіальної громади на 2022 рік. Інформувала начальник відділу соціально – економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Галина Федоренко. Необхідні зміни було внесено стосовно завдань, які вже виконуються відповідними службами, що стосуються підвищення якості життя та підтримки учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, компенсацій за житлово-комунальні послуги власникам житлових приміщень, які розмістили  у себе внутрішньо переміщених осіб, а також розрахунків щодо компенсаційних виплат за спожиті комунальні послуги по закладах комунальної власності, де розміщені і проживають внутрішньо переміщені особи.

Про організацію освітнього процесу у філії «Миролюбівська гімназія» доповідала начальник відділу освіти молоді та спорту Анна Гончарова. Виконавчий комітет міської ради вирішив доручити директору КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса»  Самченко А.О. призупинити освітній процес з 1 жовтня 2022 року, а також рекомендувати батькам учнів філії «Миролюбівська гімназія» зарахувати своїх дітей до опорного закладу та запропонувати різні форми навчання у зв’язку з неможливістю формування класу за відсутністю необхідної кількості учнів ( менше 5-ти).

На виконкомі було розглянуто питання Про внесення змін до Програми та Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Маловисківської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Доповідала начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

Виконавчий комітет вирішив внести відповідні зміни та викласти їх в новій редакції.

Вирішено внести зміни до Програми фінансування компенсації фізичним особам,які надають  соціальні послуги та проживають на території Маловисківської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Члени виконкому підтримали рішення про створення комісії для проведення комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

Виконавчим комітетом прийнято рішення про надання  одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого воїна КУриляка А.В., який загинув під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України та надання матеріальної допомоги на поховання Куриляка А.В.

.Непросте рішення довелося прийняти виконавчому комітету по негайному вилученню дітей з сім’ї. Але іншого виходу не залишалося. Тому у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози для життя та здоров’я дітей з боку матері та її співмешканця дітей буде відібрано.

Виконавчий комітет також розглянув ряд інших організаційних питань, які забезпечують життєдіяльність громади.

Читали 116 разів Останнє редагування Середа, 21 вересня 2022 07:30

Архів Новин

« Жовтень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини