Версія для друку
Понеділок, 10 січня 2022 13:00

В МАЛІЙ ВИСЦІ ВІДЗНАЧИЛИ СТОРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ГРИГОРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ПЕРЕБИЙНОСА, ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА МАЛА ВИСКА, ПЕДАГОГА, КРАЄЗНАВЦЯ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          10 січня в Маловисківському ліцеї імені Г.М. Перебийноса відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Григорія Миколайовича Перебийноса – колишнього директора закладу (тодішньої Маловисківської середньої школи №3), Почесного громадянина міста Мала Виска, видатного Педагога та знаного краєзнавця.

          Розпочалися заходи з відкриття меморіальної дошки Г.М.Перебийносу на фасаді начального закладу, виготовлення якої було проведено за кошти меценатів – родини підприємців Оксани та Віталія Лисенків.

          Далі в актовій залі ліцею в затишній обстановці колишні вчителі та учні міської третьої школи поділилися спогадами про Григорія Миколайовича, пригадали кумедні випадки та приємні моменти під час навчання чи роботи в школі. В заході взяли участь і виступили секретар міської ради Леся Постолюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило.

          Завершився захід спільним виконанням «Пісні про рідну школу», написаної і покладеної на музику братами Володимиром та Павлом Бровченками, яка стала своєрідним гімном донедавна Маловисківської середньої школи №3, а нині Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса.

          Наостанок організатори подарували учасникам заходу книжки Г.М.Перебийноса «Школа над Виссю» з осучасненим дизайном, друк яких профінансували підприємці Андрій та Жанна Пилипенки.

Читали 229 разів