Версія для друку
Субота, 20 листопада 2021 17:45

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ Ю.Л.ГУЛЬДАСА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ГАЛУЗІ МАЛОВИСКІВЩИНИ!

 

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради та я особисто вітаємо вас з нагоди Дня ​​працівників сільського господарства!

          Це свято є ще одним приводом подякувати усім вам за відданість, професіоналізм і величезний внесок у справу економічного та соціального розвитку Маловисківської міської територіальної громади.

          Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Важливість і вагомість вашої професії по особливому відчувається саме зараз, у час, коли триває війна на Донбасі. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя, а державі – продовольчу безпеку.

          Впевнений, що завдяки вашій самовідданій праці та високій соціальній відповідальності, показники розвитку агропромислового комплексу громади будуть лише кращими та все більш значущими, а люди на селі житимуть заможніше.

          Бажаю вам міцного здоров’я, радості. Хай в кожній родині панують мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, дощі вчасними, а ціни на вирощене нелегкою працею - достойними.

          Зі святом!

 З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

 

Читали 177 разів