Версія для друку
Четвер, 11 листопада 2021 20:38

ТЕЛЕМІСТ З’ЄДНАВ ЦЕНТР, СХІД І ЗАХІД, ПІВДЕНЬ І ПІВНІЧ УКРАЇНИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

         11 листопада відбувся телеміст Мала Виска – Краматорськ на тему «Тривожні сторінки української історії 2014 року», до якого долучилися учасники не лише з центральної та східної України, а й з Чернігівщини, Хмельниччини. Відбувся онлайн-захід за ініціативи ГО «Простір Ідей» (керівник Інна Коваленко) та підтримки і сприяння Маловисківської міської ради (міський голова Юрій Гульдас) і Маловисківської загальноосвітньої школи №4 (директор Інна Коваленко). Модератором заходу була вчитель історії міської ЗШ№4, патріотка і волонтерка, громадська діячка Олена Мазур.

         Розпочався телеміст з гімну ССО «Тихо прийшов, тихо пішов…», який блискуче виконав викладач міської ДШМ Сергій Горжій.

         В ході спілкування мова йшла про буремні події весни-літа 2014 року на території охопленого російсько-українською війною Донбасу й настрої та роботу в тилу, на українській землі. Своїми думками з цього приводу з нашого боку поділилися секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк, військові – учасники бойових дій на Донбасі, вчителі історії та учні навчальних закладів Малої Виски. Спікерами з Краматорська були: співзасновниця ГО «Смарт» Лілія Кісліцина, мама Народного Героя України Степана Чубенка Сталіна Чубенко, Народний Герой України Едуард Кулініч, громадська діячка Вероніка Романкова та інші.

Дві години ефірного часу минули швидко і продуктивно. По закінченні зустрічі було обумовлено організацію і проведення в подальшому таких патріотичних заходів, які згуртовують українців і об’єднують Центр, Схід і Захід, а також Північ і Південь нашої держави. Адже тільки в єднанні наша сила і запорука нашої майбутньої перемоги над агресором.

Читали 451 разів Останнє редагування Четвер, 11 листопада 2021 20:42