26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
П'ятниця, 22 жовтня 2021 19:38

У МАЛІЙ ВИСЦІ ВІДБУЛАСЯ СХОДКА З ПИТАНЬ ЯКОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          22 жовтня на центральній площі міста відбулася сходка, ініційована працівниками КП «Мала Виска Водоканал», з питань якості надання послуг підприємством міським абонентам. На неї зібралися чотири десятки маловищан, у яких є питання щодо якості послуг водопостачання, які надає підприємство.

          Розпочинаючи зустріч керівник КП «Мала Виска Водоканал» Володимир Аврунов розповів про обсяги ремонтних робіт на водогоні міста та що робиться аби покращити якість води в мережах Малої Виски. Крім того, Володимир Аврунов продемонстрував фрагменти водогінних труб, занесених або ушкоджених корозією до неробочого стану.

          Міський голова Юрій Гульдас висловив свою позицію щодо вирішення проблеми якості питної води. А саме – підготовки відповідної документації та участі в всеукраїнських програмах з метою залучення коштів для заміни зношених та застарілих труб водогону. А машина для чищення свердловин, яку пропонує придбати частина депутатів міської ради, на даному етапі не потрібна і немає сенсу її купувати. Про це ж говорили й перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський та начальник КП «Мала Виска Водоканал» Володимир Аврунов. На їх думку, окрім тендерних процедур по придбанню агрегату  доведеться вирішувати питання навчання працівників бригади, участі в тендерах по найманих роботах тощо.

           Натомість депутати міської ради Олег Крило та Олег Підгорний, які були присутні на сходці, вважають, що саме придбання такої спецмашини, має сприяти поліпшенню якості води і її треба нині придбати. В іншому ж випадку треба повертатися до колишніх тарифів водоканалівців.

          Своїми думками з цього приводу поділилися й маловищани, які зібралися на площі. Вони, поспілкувавшись з представниками міської влади і вислухавши аргументовані доводи, таки більшістю голосів підтримали позицію щодо першочерговості заміни труб водогону, а вже потім планів про придбання спецмашини, обрахувавши і зваживши всі сторони такої купівлі…

Читали 109 разів

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини