26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 12 жовтня 2021 04:41

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, НІЧНІ ПРИМОРОЗКИ, ХВОРИХ НА COVID-19, ПРИСКОРЕННЯ ТЕМПІВ ВАКЦИНАЦІЇ ТА ІНШЕ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          - йшла мова на що понеділковій нараді, яку провів Маловисківський міський голова Юрій Гульдас з керівниками структурних підрозділів, установ, підприємств та організацій Маловисківської міської територіальної громади.

          А розпочав Юрій Гульдас, зауваживши, що нині вночі та вранці спостерігаються приморозки, а тому треба вжити всіх заходів, щоб в закладах, підприємствах, установах та організаціях не перемерзла вода в мережах. Бо це потягне за собою коштовні ремонти, на яких немає коштів, а їх можна уникнути, якщо своєчасно утеплити магістралі та колодязі чи злити воду з надвірних систем.

          Міський голова загострив увагу комунальників на необхідності прибирання опалого листя з доріжок механізованим способом, ремонті туалету в міському парку, активізувати роботу з благоустрою на міських кладовищах та продовження робіт по реалізації проекту «Хутір козака Никодима».  

          Водоканалівці працювали весь тиждень на ліквідації поривів та утепленні колодязів водогону.  Також відремонтовано і пофарбовано сміттєвоз, який було безоплатно передано в міську комунальну службу з Києва. Цього тижня триватимуть роботи щодо підготовки в осінньо-зимовий період.

          Обсяги виконаних за тиждень робіт та проблемні питання озвучили сільські старости: ремонт містка в с.Паліївка, надання трактора або ждизпального для благоустрою сміттєзвалища в Мануйлівці,  надання трактора з буром в с.Олександрівку для продовження робіт по реалізації міні-проекту міського конкурсу «Майбутнє громади в наших руках» тощо. Міський голова нагадав старостам про їх обов’язки контролю за всім, що відбувається на території, і не втручаючись в освітній чи лікувальний процеси закладів освіти та медицини.

         За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Онипсенка, днями видано наказ по закладах освіти про достроковий початок опалювального сезону і директори навчальних закладів можуть, зважаючи на погодні умови, розпочати опалювання, але в ощадливому режимі.

          У двох закладах освіти нині виявлені випадки захворювання працівників на ковід. Відтак, є актуальним продовження вакцинації від корона вірусної інфекції. Нині, крім дитсадків, практично всі заклади працюють, адже кількість вакцинованого персоналу там понад 80%. А ще – розпочинає роботу комісія з проведення конкурсів для керівників Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса  та Мануйлівського ліцею-заклау дошкільної освіти.

          Працівники відділ культури та туризму за минулий тиждень займалися підготовкою до свят (зокрема, Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва, фестивалю в Помічній) та переїздом у приміщення, де був ДЮЦ «ВИСЬ».

          За інформацією головного лікаря КНП «Маловисківська лікарня» Костянтина Чурпія, нині на стаціонарі лікувального закладу перебуває дев’ять хворих на ковід, три з яких – жителі Маловисківської громади. В закладі нині триває активна підготовка до роботи в осінньо-зимовий період та виконуються інші невідкладні професійні справи.

          Наостанок міський голова побажав усім міцного здоров’я та натхнення на роботу.

          За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Маловисківської міської ради та комунальних підприємств і установ були дані відповідні доручення.

Читали 63 разів

Архів Новин

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини