26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 04 жовтня 2021 12:54

ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ СІЛЬГОСПВИСТАВЦІ «AGROEXPO-2021», ВАКЦИНАЦІЮ, ПІДГОТОВКУ ДО РОБОТИ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД, ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          - йшла мова на що понеділковій нараді міського голови Юрія Гульдаса з керівниками структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, підпорядкованих Маловисківській міській раді.

          Міський голова Юрій Гульдас розпочинаючи нараду подякував всім, хто доклав своїх сил до підготовки та взяв участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці "AGROEXPO-2021" та Покровському ярмарку в м.Кропивницький, що відбувалися там минулого тижня. Відзначено було роботу працівників відділів та комунальників, завдяки яким Маловисківська міська територіальна громада гідно представила як туристичний та економічний потенціали території, так і культурні надбання жителів громади.

          Далі Юрій Гульдас звернув увагу керівників на необхідність контролю стосовно заборони використання електроопалювальних пристроїв у всіх службових та адміністративних приміщеннях підприємств, установ та організацій громади і, як приклад, навів випадок пожежі в класній кімнаті, що трапився кілька років тому в одному із загальноосвітніх начальних закладів міста.

          Міський голова також озвучив звернення на «гарячу лінію» облдержадміністрації та доручив керівникам закладів, на роботу працівників яких поскаржилися заявники, розібратися та надати відповіді.

          За інформацією «водоканалівців» минулого тижня було проведено роботи по заміні понад 90 метрів водогону по вулиці Івана Франка, проводилися поточні ремонти водогінної мережі. А працівники КП «Мала Виска МКП» минулого тижня провели ремонтні дорожні роботи в Мануйлівці та по вул. Князька в Малі Висці. Нинішнього тижня заплановано ремонти вулиць Івана Мазепи (колишня Суворова) та Петра Сагайдачного (колишня Кутузова), також відремонтувати вуличне освітлення по вул. Космонавтів і Гагаріна, продовжити обрізання гілок та провести благоустрій зони відпочинку на березі річки Вись біля маєтку Кудашевих.

          Старости територій озвучили ряд проблемних питань, а саме – заміна та налаштування таймерів вуличного освітлення (с.Миролюбівка), забезпечення запчастинами до бензопили (с.Мануйлівка), ремонт аварійного містка на греблі (с.Паліївка). Втім, на думку міського голови Ю.Гульдаса, доки не розпочався ремонт, місток цей варто закрити, дозволивши лише пішохідний прохід, адже його подальше використання за призначенням може призвести до аварійних наслідків (такі вже випадки траплялися).

          За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Онипсенка, минулий тиждень освітяни відзначили професійне свято і у четвер 30 вересня в Маловисківській дитячій школі мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт. Крім того попрацювали в плані вакцинації, тож з 4 жовтня в очному режимі працюють вже всі загальноосвітні навчальні заклади, подолавши визначений Міністерством освіти і науки України 80-відсотковий рівень вакцинації працівників ЗНЗ. Проблемними, поки що, в цьому плані є дитсадки до рівень вакцинації працівників у межах 40%.

           Стосовно опалювального сезону – два ДНЗ громади - «Веселка» і «Ромашка» - розпочали достроково опалювальний сезон аби забезпечити в приміщеннях достатню температуру повітря. В середньому ж дитсадки забезпечені паливом на 100 відсотків, загальноосвітні навчальні заклади на майже 30%.

          Міська лікарня, за словами керівника лікувального закладу Костянтина Чурпія, забезпечена вугіллям не повністю – нині на складі близько 25 тонн вугілля, бо вміщає він не більше 30 тонн. На вулиці ж його складувати не зручно в силу різних причин. Втім, на думку міського голови Ю.Гульдаса, вугілля в опалювальний сезон завжди дорожчає, тож, щоб не переплачувати зайвих коштів, можна придбати паливо і, оформивши договір зберігання, забирати з паливного складу по потребі.

          Стосовно хворих на коронавірус – поінформував К.Л.Чурпій – нині на стаціонарному лікуванні знаходиться 6 хворих, один з яких – киснезалежний.   

          За інформацією керівника КНП «Маловисківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольги Левченко, за минулий тиждень провакциновано від COVID-19 193 особи, 57 пройшли вакцинацію у вихідні. На разі всі вакцини, крім Модерни, є в наявності. Тож провакцинуватися  можна будь якою на власний розсуд.

          Наостанок міський голова Юрій Гульдас побажав всім міцного здоров’я та наснаги на роботу.

          За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Маловисківської міської ради та комунальних підприємств і установ були дані відповідні доручення.

Читали 179 разів Останнє редагування Понеділок, 04 жовтня 2021 13:08

Архів Новин

« Липень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини