26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 14 вересня 2021 13:19

Візит представників Маловисківської міської ради до Сосницької селищної територіальної громади Чернігівської області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          З 9 по 10 вересня  тривав візит представників Маловисківської  міської ради до Сосницької селищної територіальної громади Чернігівської області.  У візиті   взяли участь Маловисківський міський голова Гульдас Юрій Леонідович, координатор Програми менторства, секретар ради  Постолюк Леся Анатоліївна, начальник відділу соціально – економічного  розвитку, інвестицій та проектної діяльності міської ради  Федоренко Галина Вікторівна.

          Поїздка була спланована та проведена в рамках програми «DOBRE». Програма   Менторства  - це налагодження співпраці між громадами – учасницями  Програми, започаткування  сталих довгострокових горизонтальних зв’язків між громадами, обмін досвідом роботи на регулярній основі, отримання мотиваційної підтримки та забезпечення можливості максимального використання усіх ресурсів USAID  DOBRE.

          Сосницька селищна територіальна громада Чернігівської області обрала Маловисківську міську територіальну громаду Кіровоградської області  ментором на початку 2021 року, і з того часу розпочалося спілкування та співпраця з обміну досвідом роботи. В рамках програми було сплановано візит на вересень.

          Під час візиту маловищан до колег з Сосницької громади Чернігівської області  відбувся обмін досвідом роботи з питань розвитку  громади, проектної  діяльності, розвитку туристичного  напрямку,  розвитку  соціально – гуманітарної сфери, організації надання усіх видів послуг у громаді. Також представники Маловисківської міськради відвідали  Сосницьку  гімназію – опорний заклад громади, ДНЗ «СОНЕЧКО»  та селищний спортивний стадіон, які були реконструйовані в рамках державної програми «Велике будівництво», КЗ «Центр надання соціальних послуг», центр надання адміністративних послуг та інші заклади.

          10 вересня   представники Маловисківської громади взяли участь в урочистостях з нагоди 127-річчя всесвітньовідомого режисера й письменника Олександра Довженка – уродженця селища Сосниці, відвідали з екскурсією меморіальною хатою і експозиціями музею Олександра Довженка, познайомилися з талановитими майстрами Сосниччини, виставкою художніх картин і фотографій.

           Між головами громад – Гульдасом Ю.Л. та Портним А.Д. було обговорено  перспективи  подальшої співпраці між громадами та  підписано  Меморандум  про співпрацю та взаємодію між Маловисківською міською радою та Сосницькою селищною радою.

Читали 242 разів Останнє редагування Вівторок, 14 вересня 2021 13:59

Архів Новин

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини