Версія для друку
П'ятниця, 14 травня 2021 17:10

НА НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗБОРАХ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДПРАЦЬОВУВАЛИ ВІЙСЬКОВІ ДИСЦИПЛІНИ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          14 травня на аеродромі Малої Виски, за сприяння Маловисківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відбулись навчально-польові збори учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з предмету «Захист України». У заході взяли участь майже сорок школярів.

Для них організували насичену програму занять. Під керівництвом викладачів вони опановували дії солдатів у бою у складі відділення та навчалися облаштовувати одиночний окоп для стрільби лежачи.

          За словами військового комісара Маловисківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Олександра БУТА, який безпосередньо брав участь в бойових діях в районі проведення АТО, учні із захопленням навчаються тонкощам військової справи і отримують переважно гарні оцінки.

          - Під час навчально-польового збору учні старших класів познайомились з тим, що їх може чекати під час військової служби у Збройних Силах. Вони вчилися поводитися зі зброєю, статутній поведінці, витривалості, на практиці відпрацювали нормативи з основ цивільного захисту та медичних знань, склали свої перші у житті заліки із військових дисциплін. Проте найголовніше, що протягом збору було постійно присутнє відчуття справжнього військового духу серед старшокласників, - додав офіцер.

          Завершився збір підведенням підсумків та визначенням кращих, після чого школярі посмакували справжньою солдатською кашею, приготовленою в польових умовах.

 

 

Читали 393 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 травня 2021 17:22