Версія для друку
П'ятниця, 14 травня 2021 12:40

КОНКУРС «НАША ГРОМАДА»: ГОЛОСУВАННЯ – ДЕНЬ П’ЯТИЙ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

194 ГОЛОСИ ПІДТРИМКИ  - 1,4 %

          Для перемоги нам потрібно 100 % підтримки наших мешканців.

          Усіх жителів та друзів Маловисківської  громади просимо підтримати проект «Туристичний кластер – Маєток Кудашевих»  який подано на конкурс «Наша громада», організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

          Щоб мешканці та гості Маловисківської громади  пізнали  історичні цінності минулого нашого краю, ми передбачили на території Маєтку Кудашевих,створення  інтерактивного музейного простору, пов’язаного з відомими іменами авіаконструктора першого в Україні літака-біплана О. С. Кудашева, науковця, розробника теорії космічних польотів               Ю. Кондратюка, льотчика-випробовувача І. Сухомлина. Кожен відвідувач матиме змогу відчути реалії історичного минулого потрапивши у світ пригод за допомогою сучасних елементів діджиталізації та віртуальної реальності.

          Голосування триватиме до 31.05.2021 року. Підтримати Маловисківську  громаду можна за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/malovyskivska-hromada

          Від кожного з нас залежить результат конкурсу, а перемога дозволить стати нашій громаді пізнаваною, туристично розвинутою.

Читали 498 разів