Версія для друку
Четвер, 13 травня 2021 06:56

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВУ ПУТІВКУ НА САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          Для отримання пільгових  путівок  на лікування в санаторно-курортних закладах Міністерства оборони України,  Маловисківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує інвалідів війни, членів сімей  військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби, інвалідів військової служби, ветеранів військової служби, подати заявки на санаторно-курортне лікування в 2021 році.

          До заяви на отримання путівки необхідно надати довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування Ф№070/о (із закладу охорони здоров’я), довідку Пенсійного фонду України про перебування на обліку та отримання пенсії по лінії Міністерства Оброни України, ксерокопії пільгового посвідчення, паспорту, ідентифікаційного коду.

          Заяви на оздоровлення в санаторно-курортних закладах та реабілітацію учасників бойових дій/ветеранів війни (ДРА, АТО/ООС та інш.) необхідно подавати до Маловисківського відділу УСЗН Новоукраїнської РДА.

         Детальну інформацію та роз’яснення щодо можливості санаторно-курортного лікування  можна отримати за телефоном 5-12-50 чи відвідавши Маловисківський РТЦК та СП (м.Мала Виска вул.Шевченка, 58, кабінет №8).

 

Олександр БУТ,

військовий комісар Маловисківського РТЦК та СП

підполковник ЗСУ

Читали 252 разів