Версія для друку
Вівторок, 11 травня 2021 19:30

В МАЛІЙ ВИСЦІ ПРАЦЮВАЛА РОБОЧА ГРУПА НОВОУКРАЇНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          11 травня в Малій Висці побувала робоча група з вивчення ініціативи Маловисківської міської ради щодо передачі комплексу будівель, що знаходиться за адресою вул. Центральна, 78 м. Мала Виска Новоукраїнського району Кіровоградської області, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району у комунальну власність Маловисківської міської територіальної громади, утворена відповідно до розпорядження голови Новоукраїнської районної ради. В роботі групи взяли участь голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога, заступник міського голови, депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Бакалінський, депутати та працівники апарату Новоукраїнської районної ради та інші.

          На запрошення керівництва Маловисківської міської ради члени робочої групи відвідали адмінприміщення та ознайомилися з роботою апарату міськради. Далі учасники зібрання відвідали адміністративні приміщення колишніх Маловисківської районної ради, фінвідділу (нині тут працюють відділи надання адміністративних послуг, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та фінуправління міськради) та районного Будинку культури.

          По закінченню огляду учасники робочої групи зібралися у сесійній залі колишньої Маловисківської районної ради, обговорили результати поїздки, поділилися враженнями стосовно побаченого і почутого, визначили подальші шляхи роботи та виходу з ситуації, що нині склалася навколо об’єктів комунальної власності колишнього Маловисківського району, що знаходяться в Малій Висці. Яке рішення буде прийняте депутатами стосовно цього питання, покаже сесія Новоукраїнської районної ради, пленарне засідання якої заплановане на 18 травня 2021 року.

Читали 516 разів Останнє редагування Вівторок, 11 травня 2021 19:34