Версія для друку
Неділя, 09 травня 2021 19:00

В МАЛІЙ ВИСЦІ ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР, ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ ПЕРЕМОГИ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          9 травня в Малій Висці на міському стадіоні відбувся турнір з міні-футболу, приурочений Дню пам’яті та примирення та  Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, проведення якого анонсувалося на 8 травня, але через несприятливі погодні умови було перенесено на наступний день. Організував і провів захід знаний на території Маловисківщини спортсмен і ветеран футбольного і спортивного руху в районі Сергій Іванов за спонсорської підтримки депутата районної ради, місцевого фермера і знаного мецената спортивно-патріотичних заходів Анатолія Жорнового.

          Розпочинаючи захід Анатолій Анатолійович привітав усіх зі святом, побажав миру, добра і здоров’я та спортивних досягнень і чесної гри. Присутні Хвилиною Мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих Героїв – захисників України, які боронили Батьківщину як під час Другої світової війни, так і нині.

          В змаганнях взяли участь чотири команди з Малої Виски та Олександрівки. Всі ігри між командами були по-своєму цікаві ї захоплюючі з гострими та кумедними моментами. За результатами трьох ігор кубок і медалі переможців турніру виборола команда РЕМ, друге місце – за командою міської ради (ДЮЦ «ВИСЬ»), третє – зайняла команда «ВИСЬ» і четверте – за олександрівцями. Втім, як кажуть у таких випадках, перемогла дружба. А нечисленні вболівальники, присутні на міському стадіоні, отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Читали 176 разів