Версія для друку
Неділя, 09 травня 2021 06:38

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          Сьогодні, 9 травня, ми відзначаємо 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

          Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Нині кривава військова агресія на Сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи найкращих українських воїнів. Боротьба нашого народу за свободу, незалежність та територіальну цілісність України  триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

          Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Батьківщину, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

          Від імені виконавчого комітету міської ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, удачі, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів.  Щиро зичу кожному миру і злагоди, довгих літ життя, добробуту і благополуччя в родинах.

          Слава Україні!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

 

Читали 224 разів Останнє редагування Неділя, 09 травня 2021 06:40