Версія для друку
Четвер, 29 квітня 2021 09:40

УВАГА! ВЕЛИКДЕНЬ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Обмежувальні протиепідемічні заходи під час Великодніх свят

 

          З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дію адаптивного карантину продовжено на всій території України.

         На території Кіровоградської області продовжується "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки та забезпечується виконання обмежувальних протиепідемічних заходів.

          У зв'язку з цим на території області забороняється проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі та за умови забезпечення учасників, засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

          У рамках проведення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 рекомендуємо представникам та прихожанам усіх релігійних організацій та церков:

     впродовж дії правового режиму надзвичайної ситуації при можливості проведення богослужінь та інших релігійних обрядів усіх видів в дистанційному варіанті;

     обмежити проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях, а також здійснення таких дій за технічної можливості з використанням електронних засобів комунікації;

     встановити заборону на здійснення обрядів, що передбачають фізичний контакт (напр. поцілунки святинь);

     поінформувати прихожан на службах напередодні Великодня а також при вході до храмів щодо формату святкування;

     відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань;

     утриматись від відвідування служби людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями;

     заохотити утриматись від святкових обіймів та привітань з безпосереднім контактом.

Олександр ГРАФЕНЮК,

спеціаліст з цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та

техногенної безпеки Маловисківської міської ради

       

 

Читали 441 разів Останнє редагування Четвер, 29 квітня 2021 12:27