Версія для друку
Понеділок, 15 лютого 2021 06:34

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ, ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          Сьогодні ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-у річницю виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

          В цей день ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану та в інших військових конфліктах за межами України. Вічна їм пам’ять.

          Нині на Донбасі Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братнім народом. Чимало воїнів-афганців стали до бою, передаючи свій бойовий досвід і мужність молодим воїнам. Честь і слава їм за це.

           Щиро бажаю всім учасникам бойових дій насамперед миру та міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах. Нехай біль війни назавжди залишиться у минулому, спокійним буде життя і безхмарним небо!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Читали 213 разів