26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 30 грудня 2020 14:42

ДРУГА ЧАСТИНА ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ ТРИВАЛА ПОНАД ШІСТЬ ГОДИН

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          29 грудня 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради, під головуванням секретаря міської ради Лесі Постолюк  (міський голова Юрій Гульдас нині перебуває у відпустці), відбулася друга частина пленарного засідання третьої сесії. В роботі взяли участь 22 депутати міської ради.

          На порядок денний цього зібрання вносилося більше ста питань, обговорення деяких з них тривали по пів години. Відтак, робота депутатів у другому пленарному засіданні третьої сесії Маловисківської міської ради тривала понад шість годин.

          Насамперед, за попереднім погодженням з депутатами, до порядку денного було внесено питання щодо надання згоди на прийняття майна (приміщень райвійськкомату, райвідділу освіти та районного територіального центру з обслуговування одиноких престарілих громадян) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища міста Новоукраїнського району у комунальну власність Маловисківської міської територіальної громади, перейменування закладів дошкільної та загальної освіти та інше. Оскільки ці питання не викликали жвавого обговорення, депутати швидко і практично одностайно за них проголосували.

          Далі перейшли до розгляду питань, які не були розглянуті, або ж не проголосовані на минулому засіданні третьої сесії міськради. Чимало емоцій викликало гаряче обговорення Програми соціально-економічного розвитку Маловисківської міської  територіальної громади  на 2021 рік. У проект цього документу розробниками-працівниками міської ради було внесено 29 інвестиційних проектів, які стосуються розвитку інфраструктури та благоустрою, освіти, культури та інших напрямків, реалізація яких передбачалася у 2021році та прогнозується на 2022-2023 роки. Натомість у депутатів були інші думки і власні аргументи стосовно деяких проектів та сум їх фінансування. Відтак, в результаті обговорення та в підсумку пооб’єктного голосування було виключено із загального переліку проекти «Капітальний  ремонт  дорожнього покриття  по вул. Київській м. Мала Виска Кіровоградської області» (на суму 110 тис. грн.), «Облаштування (реконструкція) зони активних розваг та дитячого майданчика на території міського» (750 тис. грн.), «Капітальний ремонт даху ЗШ №4 І-ІІІ ст. вул. Європейська, м.Мала Виска Кіровоградської області» (2150,8 тис. грн.), «Встановлення частини огорожі на території стадіону «Колос» (942,5), «Капітальний ремонт даху будівлі колишнього маєтку поміщиків Кудашевих з виготовленням проектно-кошторисної документації» (1850 тис. грн.), «Проведення фестивалю-фотопленеру, пов’язаного з значними історичними постатями та подіями на нашій території» (500 тис. грн.). До речі, на два з вказаних проектів - «Капітальний  ремонт  дорожнього покриття  по вул. Київській м. Мала Виска Кіровоградської області» та «Капітальний ремонт даху ЗШ №4 І-ІІІ ст. вул. Європейська, м.Мала Виска Кіровоградської області» - на виготовлення проектно-кошторисної документації і державну експертизу були витрачені кошти, які виділяли депутати міської ради минулого скликання. Решта проектів – 21 – в цілому, або ж зі скоригованими сумами чи джерелами фінансування були схваленими, а Програма соціально-економічного розвитку громади затверджена.

          Також, обговоривши, депутати затвердили Положення про відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я  виконавчого комітету  Маловисківської міської ради, звіт про здійснення Маловисківською міською радою державної регуляторної політики у 2020 році, Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у виконавчому комітеті Маловисківської міської ради та її структурних підрозділах на 2021 рік, види оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками таких робіт у 2021 році, Акт приймання - передачі  послуг, наданих  в рамках програми «ДОБРЕ», продовжили термін дії договорів оренди приміщень ФАПів, строк дії договору з УСЗН Маловисківської райдержадміністрації про передачу на умовах безоплатного користування (позички) комунального майна, внесли змін та доповнення до рішення міської ради від 26 грудня 2019 року № 1994 «Про Положення про Службу у справах сім’ї та дітей Маловисківської міської ради» тощо.

          Під час розгляду блоку земельних питань понад вісімсот гектарів земель державної власності було прийнято у комунальну власність, затверджено ряд актів індивідуальної дії.

         Наостанок головою комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту депутатом Олександром Ніколенком було усно озвучено депутатський запит стосовно дотримання встановлених правил поведінки та етичних норм учасниками сесійних засідань міської ради. Депутати більшістю голосів підтримали цей запит і домовилися на наступному пленарному засіданні заслухати інформацію стосовно нього від осіб, яким воно адресувалося.

          Відеозапис другої частини пленарного засідання третьої сесії Маловисківської міської ради можна переглянути ТУТ.

 

Читали 513 разів Останнє редагування Середа, 30 грудня 2020 14:48

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини