26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Субота, 28 листопада 2020 14:21

ДРУГА ЧАСТНА ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ: СФОРМОВАНО КОМІСІЇ З ПЕРЕДАЧІ МАЙНА ЩОЙНО ПРИЄДНАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ЗАТВЕРДЖЕНО ГОЛІВ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ. А СКЛАД ВИКОНКОМУ ЛИШИВСЯ НЕЗМІННИМ…

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          27 листопада 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради, під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса, відбулося друге засідання першої сесії Маловисківської міської ради восьмого скликання.

          Після оприлюднення протоколів міської територіальної виборчої комісії її секретарем Олександром Шулімою про складання депутатських повноважень Олександром Бакалінським у зв’язку з призначенням його на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та реєстрацію депутатом міської ради Олександра Кашпуровського, який був наступним у виборчому списку, міський голова вручив депутатам їх посвідчення.

          З’ясувавши  деякі питання депутати досить швидко затвердили кількісний та персональний склад комісій з передачі майна колишніх Лозуватської, Миролюбівської та Мануйлівської сільських рад на баланс Маловисківської міської ради.

          А от щодо персонального складу нового виконавчого комітету Маловисківської міської ради, пропозиції щодо якого, відповідно до чинного законодавства, вносить міський голова, депутати так і не дійшли згоди і більшістю голосів не підтримали список запропонованих міським очільником кандидатур. Відтак, відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет, обраний за міськрадою сьомого скликання, поки що здійснюватиме свої повноваження до сформування нового складу виконкому. Неузгодженість у цьому питанні, схоже, наклала відбиток на розгляд наступного – обрання та затвердження голів постійних комісій міськради (їх перелік та персональний склад узгодили тиждень тому на першому засіданні установчої сесії міськради восьмого скликання). Після жвавого обговорення кандидатур очільників комісій депутати вирішили голосувати не за всіх відразу – списком – , а по кожній окремо. В результаті в Маловисківській міській раді нині маємо: постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту очолив Олександр Ніколенко; з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва – Олександр Бровченко; з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою – Микола Ніколенко;  з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту – Олександр Зелюнко; з гуманітарних питань – Дмитро Терновий.

          Далі, перейшли до розгляду питання стосовно ситуації, що склалася нині в Олександрівці після обрання депутатами на минулому засіданні старостою Олександрівського старостинского округу  Валерія Бобринця (питання було узгоджене на початку засідання і його розгляд було перенесено на кінець сесії). Частина жителів території не задоволена і категорично налаштована проти Валерія Миколайовича, а тому готові вдаватися до радикальних заходів якщо міська рада не змінить свого рішення. Близько півтора десятки олександрівців зібралися на центральній площі міста, чекаючи на спілкування з депутатами, і спостерігали за розвитком подій на пленарному засіданні, що демонструвалося по LED-екрану. За згодою депутатів міськради (оскільки у зв’язку з протиепідеміологічними заходами, запровадженими через складну ситуацію в Україні із захворюванням на COVID-19, обмежено до мінімуму присутність громадян на сесійних засіданнях) до зали запросили авторів звернень-жительок села Олександрівка, в яких ті висловлюють своє бачення стосовно розвитку території та кандидатур на посаду сільського старости. Заслухавши їх інформацію, депутати вирішили направити ці звернення для вивчення питання на розгляд постійних комісій до наступної сесії міськради.

          По закінченні пленарного засідання сесії міські обранці кількох політичних сил поспілкувалася з мешканцями Олександрівки, з’ясувавши їх настрою та суть проблеми у більш розширеному форматі.

Читали 234 разів Останнє редагування Субота, 28 листопада 2020 14:30

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини