Версія для друку
Четвер, 19 листопада 2020 22:42

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ЧАСТИНА ПЕШОЇ СЕСІЇ НОВООБРАНОЇ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          19 листопада 2020 року відбулася установча сесія новообраної Маловисківської міської ради восьмого скликання, яку зібрала голова Маловисківської міської територіальної виборчої комісії  Тетяна Лановенко.  На засіданні було оголошено протоколи щодо результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року: виборів міського голови та депутатів міської ради. За словами Тетяни Лановенко, уже втретє на посаду очільника міста, а нині голови Маловисківської міської територіальної громади, обрано Юрія Леонідовича Гульдаса.  За нього проголосували 2645 виборців, що становить майже 64% виборців, які взяли участь у голосуванні.  На установчій сесії Юрій Гульдас отримав відповідне посвідчення.  Голова ТВК також зачитала постанову ТВК про реєстрацію обраних депутатів до Маловисківської міської ради, що нині складається з 26-и депутатів і в якій представлено шість політичних партій.

          Міського голову та новообраних депутатів міськради привітала громадська активістка, вчитель історії Маловисківської гімназії Олена Мазур.

          Наступним питанням порядку денного було обрання секретаря міської ради, яке, відповідно до чинного законодавства, проводиться таємним голосуванням. Після обрання лічильної комісії перейшли до процедури голосування. Пропозиція міського голови щодо обрання на цю посаду секретаря міської ради сьомого скликання Лесі Постолюк з першого разу не була підтримана більшістю голосів депутатського корпусу: 13 – «за» і 13 – «проти».  Відтак довелося зробити більш ніж на годину перерву і провести узгоджувальну раду і лише після обговорення всіх питань порядку денного, які виносилися на першу частину першої сесії Маловисківської міської ради вдалося порозумітися і обрати не лише секретаря міськради (за пропозицією депутата міськради Миколи Ніколенка повторно було внесено кандидатуру Лесі Постолюк, яку цього разу підтримали 24 депутати), а й у режимі відкритого голосування затвердити запропоновані міським головою кандидатури першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Бакалінського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Жовтило, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Линник.

          Щодо сільських старост – депутати підтримали кандидатури запропоновані міським головою по Паліївському старостинському округу – Людмила Шамка, Первомайському старостинському округу – Наталія Тупаленко, та Миролюбівці й Червоній Поляні – Наталія Ткаченко. По Олександрівському старостинському округу, не підтримавши пропозицію очільника громади, депутати запропонували та затвердили альтернативну кандидатуру Валерія Бобринця, така ж ситуація і по двох інших територіях – старостами тут затверджені по Мануйлівці та Лутківці – колишній Мануйлівський сільський голова Михайло Баранік, по Лозуватці та Диминому – колишній Лозуватський сільський голова Олександр Головач.

          Депутати з деякими доповненням затвердили кілька процедурних та невідкладних питань (внесли зміни до штатного розпису міськради, затвердили посадовий оклад, розміри надбавки та інших виплат міському голові тощо) та створили в структурі Маловисківської міської ради фінансове управління. Крім того було затверджено персональний склад постійних комісій міськради, депутати яких самі оберуть між собою голів, заступників та секретарів.

          Другу частину першої сесії Маловисківської міської ради восьмого скликання заплановано провести наступного тижня, попередньо обговоривши та узгодивши питання, що будуть винесені на розгляд, зокрема щодо кількісного та персонального складу виконавчого комітету міськради, структури та штатного розпису Маловисківської міської ради

  

Читали 608 разів Останнє редагування П'ятниця, 20 листопада 2020 09:11