26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 13 серпня 2020 21:03

ВІТАННЯ МАЛОВИСКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Ю.Л.ГУЛЬДАСА З НАГОДИ П'ЯТОЇ РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! ДОРОГІ МАЛОВИЩАНИ!

          Сьогодні дуже визначний день для нас всіх – п’ять років тому ми прийняли рішення, об’єдналися та створили нову територіальну одиницю на мапі України – Маловисківську міську об’єднану територіальну громаду – одну з перших на Кіровоградщині.

          Разом ми пережили цей період, який був дуже складним і насиченим на неймовірну кількість подій, і, разом з тим, дуже цікавим і захоплюючим водночас. Витримка, впевненість, згуртованість, готовність до змін, вміння працювати в нових реаліях – саме завдяки таким якостям ми впевнено долали труднощі на шляху до зростання.

          Цей час не минув дарма, адже були п’ять років плідної праці, роботи над проектами, створення дієвої системи управління, благоустрій території та впорядкування й переоснащення комунальної служби.   Спільно з усіма небайдужими мешканцями ОТГ закладено надійні підвалини розвитку спроможної громади, маловищани змогли змінити своє ставлення один до одного, стали відповідальнішими та зрозуміли, що розвиток території залежить і від них.

          Аналізуючи пройдений за п’ять років шлях, який подолано спільно з усіма жителями громади, ще раз переконуюся в правильності нашого вибору у серпні 2015 року. Адже чимало прикладів свідчать цьому: сьогодні ми маємо спроможну об’єднану громаду, десятки великих і малих реалізованих проектів, якісні освіту та культуру, новий рівень надання комунальних послуг, освітлені та чисті вулиці і парки, десятки відремонтованих приміщень підприємств, закладів, установ та організацій тощо.

          Нині, хочеться подякувати всім активним та небайдужим мешканці Маловисківської громади! Впевнений, що і надалі ми будемо спільно рухатися в напрямку подальшого розвитку населених пунктів ОТГ, покращуючи їх комфорт і благоустрій, наближаючи рівень життя там до європейського.

          З нагоди першого ювілею громади зичу всім мирного неба, міцного здоров’я, добра та удачі, сили духу, безмежної любові до свого краю, впевненості у завтрашньому дні, наснаги на подальші трудові звершення.

          Тримаймося разом, працюймо спільно на розвиток ОТГ і будемо сильні! І нехай Господь нам в цьому допомагає!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Читали 978 разів Останнє редагування Четвер, 13 серпня 2020 21:12

Архів Новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини