26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 24 березня 2020 08:21

ЗВЕРНЕННЯ МАЛОВИСКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Ю.ГУЛЬДАСА ДО ПІДПРИЄМЦІВ ТА ВЛАСНИКІВ АПТЕК

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ТА ВЛАСНИКИ АПТЕК, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОТГ!

           Звернутися до вас змусили обставини, які склалися в нашій державі і в усьому світі щодо епідемії коронавірусу. Звісно, це біда для жителів багатьох країн. Втім не привід для того, щоб перестати бути людьми і жити за принципом: кому війна, а кому й... навпаки. Адже у Малій Висці в продуктовій торгівельній мережі за останні кілька днів без будь-яких підстав зросли ціни на продукти харчування, що входять до споживчого кошика, а в аптеках – на ліки, засоби індивідуального захисту (медичні маски) та дезінфікуючі речовини. 

          Перебуваючи в панічному настрої дехто з мешканців нашої громади  намагається придбати товари першої необхідності (продукти харчування  тривалого зберігання, ліки)  на кілька місяців наперед, створюючи ажіотаж та підігріваючи обстановку.

 Коли ж зростає попит на ту чи іншу продукцію, деякі продавці , користуючись нагодою, піднімають ціну до високого рівня,  не зважаючи на те, що купівельна спроможність покупців у кожного різна.

А в умовах карантинних обмежень у деяких  громадян доходи взагалі  припинилися, і ці люди вже сьогодні перебувають в особливо скрутному становищі.

 Високі ціни на товари першої необхідності  призводять до росту соціальної напруженості в суспільстві, і небайдужі городяни вже активно обговорюють це у соціальних мережах і, звісно, засуджують такий безпідставний крок.

          Якщо врахувати, що чимало жителів громади отримують невисокі зарплати, а багатьом підприємцям у зв’язку з обмежувальними проти епідеміологічними заходами взагалі довелося закрити магазини та прикрити підприємницьку діяльність, то  я особисто та виконавчий комітет Маловисківської міської ради звертається до всіх вас, шановні підприємці,  з проханням проявити чуйність та людяність. зважити на вищевикладене і встановити реальні ціни на продукцію, яку продаєте. Війна й епідемія – це не час, щоб заробляти на нужденних, - для цього є інша пора. Давайте разом гідно і з достоїнством переживемо ці непрості моменти і залишимося людьми.         

 Зауважу, що за моїм дорученням 23 березня ц.р. Робоча група з числа працівників виконкому міської ради провела моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах Малої Виски. Аналіз показує, що вартість продуктів харчування за 7 днів у середньому значно зросла, на деякі види – практично удвічі.  Зокрема,на овочі, лимони, крупи, макаронні вироби, цукор тощо.

          Враховуючи, що міська влада не має засобів впливу на ціноутворення, яке контролює держава, звертаюся до Вашого сумління  - прошу залишатися доброчесними людьми і не наживатися на скруті інших.

           Давайте діяти разом: об’єднаємося і спільно поборемо це захворювання. Миру й здоров’я всім нам.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Читали 4854 разів Останнє редагування Вівторок, 24 березня 2020 08:28

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини