ШАНОВНІ, ДОРОГІ ЖІНКИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
Від імені виконавчого комітету Маловисківської міської ради прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!
Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.
Дорогі берегині українського роду, спасибі вам за життєдайну силу, бо ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом.
Низький уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! Нехай цей весняний день дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.
Бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові, миру, гарного настрою та оптимізму. Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
Нехай з вами буде все найсвітліше, що може дарувати Господь Бог!
З повагою
Юрій ГУЛЬДАС,
Маловисківський міський голова
Маловисківська 






.jpg)





















