26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Субота, 29 лютого 2020 07:41

В МАЛОВИСКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ В 2020 РОЦІ ПЛАНУЄТЬСЯ РЕАЛІЗУВАТИ ПРОЄКТ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» - РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАДІОНУ «КОЛОС» У М.МАЛА ВИСКА

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          В Україні вже 1 березня ц.р.  стартує президентська програма  «Велике будівництво» , що включає низку програм та проєктів, які фінансуватимуться коштом державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та за рахунок коштів,  передбачених  на соціально-економічний розвиток регіонів  на 2020 рік.  Кошти будуть розподілені   між областями в залежності від затверджених ними планів будівництва на цей рік.

          На Кіровоградщині в рамках  програми «Велике будвництво», що включає в т.ч. і  проєкт Президента України (5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів),   керівництвом обласної державної адміністрації  визначено  стадіон «Колос» у м.Мала Виска,  Маловисківська міська об’єднана територіальна громада.

          Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь на початку лютого 2020 року презентував  перед Кабінетом Міністрів України  перелік проектів Кіровоградської області  в рамках президентської  програми  «Велике будівництво», який містить  проект  реконструкції стадіону «Колос» у м.Мала Виска.

         Загальна вартість проекту «Реконструкція стадіону «Колос» за адресою вул. Спортивна, 14, м.Мала Виска Кіровоградська область» (повна назва проєкту)  коштує 15 млн. грн.       Проєкт планується реалізувати на умовах співфінасування за рахунок  коштів  державного бюджету та бюджету  громади.

         На сьогодні проєкт  реконструкції місцевого стадіону отримав активну підтримку та схвалення керівництва   Маловисківської громади  та депутатського  корпусу  Маловисківської міської ради. На черговій сесії міської ради, що проходила  під головуванням міського голови Юрія Гульдаса     27 лютого ц.р.,  депутати   міської ради схвалили рішення  виділити з місцевого бюджету на реалізацію зазначеного проєкту  суму в розмірі  630 тис.грн.

         Керівництво громади та депутатський корпус одностайно підтримали  пропозицію обласної державної адміністрації  про реконструкцію  стадіону «Колос» у центрі Маловисківської громади, так як  на такий  сучасний  спортивний  об’єкт є запит місцевої громади – як молодого покоління, так і людей старшого віку. Місцеві жителі  прагнуть до здорового способу життя, до занять фізкультурою та спортом.  

          Маловисківськимй міський голова Юрій Гульдас  зазначає, що у громаді  при  позашкільному навчальному закладі «Маловисківський  дитячо-юнацький  центр «Вись», де   займаються  юні спортсмени – мешканці м.Мала Виска та сільських територій – в секціях  дзюдо, легка  атлетика, футбол та інші,  що  потребують покращення тренувальної  бази. А ще на стадіоні «Колос» постійно проводяться уроки фізкультури учнів міських шкіл – Маловисківської ЗШ №3  та Маловисківської гімназії,  щороку проходять місцеві та обласні спортивні змагання.  За кошти місцевого бюджету громади  провести такі роботи в цьому році неможливо. Тому реалізація такого проєкту – в числі пріоритетних для місцевої громади.

          На разі керівництвом громади спільно з технічними спеціалістами виконкому міської ради визначено обсяги будівельних робіт  та сформовано технічне завдання очікуваних  будівельних  робіт. Для  мешканців  Маловисківської громади є зацікавленість  у перспективі  проведення  робіт  з реконструкції місцевого стадіону,  де близько  14 млн. грн. – становлять  кошти з державного бюджету.  Роботи з реконструкції стадіону «Колос» планується провести протягом 2020 року і закінчити до початку осені.

Читали 1603 разів Останнє редагування Субота, 29 лютого 2020 07:45

Архів Новин

« Квітень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини