Версія для друку
П'ятниця, 28 лютого 2020 21:42

СПЕЦІАЛІСТИ ПРГРАМИ DOBRE ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МАЛОВИСКІВСЬКІЙ ОТГ ТА УЗГОДИЛИ ПЛАНИ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГИ УТРИМАННЯ ДОРІГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          27 лютого 2020 року в Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді з робочим візитом побували спеціалісти Програми #DOBRE міжнародної організації Глобал Ком’юнітіз (Global Communities), які проаналізувала реалізацію проектів Програми в компоненті «Удосконалення послуги». В складі делегації Програми #DOBRE в Малій Висці побували програмний спеціаліст Програми Вікторія Зубкова, спеціалісти з послуг органам місцевого самоврядування Максим Бурдавіцин та Олександр Муратов, програмний спеціаліст #DOBRE Олена Радул.

          В ході роботи проведено аналіз виконаних монтажних робіт обладнання, придбаного в рамках Програми КП «Мала Виска Водоканал». Також переглянуто план реалізації комплексного проекту щодо вдосконалення послуги, зокрема уточнено терміни та обсяг робіт з реалізації середньострокових та довгострокових заходів.

          #DOBRE       

          #USAID

          #Маловисківська міська рада

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

 

Читали 357 разів Останнє редагування П'ятниця, 28 лютого 2020 21:47