26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 15 січня 2020 12:34

ПРО ОБЛАШТУВАННЯ ПАРКУ КУДАШЕВИХ – ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ У МАЛОВИСКІВСЬКІЙ ОТГ

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

          Проект «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» - інновація економічного розвитку Маловисківської ОТГ», підготовлений працівниками виконкому міськради в рамках співпраці з Програмою ДОБРЕ, передбачає залучення позабюджетних коштів для розвитку громади та отримання міжнародної технічної допомоги у сумі понад 1,2 млн. грн.

          Цей проект відповідає Стратегії розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, включає у себе різні стратегічні напрямки: розвиток місцевих ініціатив, зокрема підприємницьких, влаштуванням нових зелених зон на території громади, природоохоронні заходи, покращення якості надання послуг, а ще – збереженням  об’єктів історичної спадщини місцевого значення, звернення уваги на історію рідного краю та відомих постатей минулого – уродженців Маловисківщини, які внесли значний внесок у розвиток  наукових та технічних знань.

          На даний час парк біля колишнього маєтку Кудашевих на річці Вись у Малій  Висці активно розбудовується. Міський голова Юрій Гульдас, який є ініціатором  та  натхненником  даного проекту, зазначає, що  парк Кудашевих   у  недалекій  перспективі  має стати   не просто  новою  рекреаційною зоною у  Маловисківській  громаді, не  звичайним   місцем для сімейного відпочинку (на зразок вже існуючого   міського парку культури та відпочинку). Завдання, яке ставить  перед собою та своєю командою  очільник громади  набагато складніше. ПАРК КУДАШЕВИХ (робоча назва проекту) має втілити у собі усі сучасні потреби мешканців, особливо дітей та молоді, та забезпечувати активне змістовне дозвілля. У майбутньому для тих, хто полюбляє рухатися у парку пропонується влаштувати велодоріжки, роллердром. Для тих, хто полюбляє спілкування – альтанки та паркові лави. Для дітвори – доповнити існуючий дитячий ігровий майданчик. При цьому, місцева влада виходить з того, що при влаштуванні громадського простору треба дотримуватися  ряду норм для  забезпечення безпеки  та враховувати побажання  мешканців громади.

          Для того, щоб ПАРК КУДАШЕВИХ став дійсно сучасною рекреаційною зоною, яка б задовольняла попит наших мешканців Програмою ДОБРЕ було залучено консультантів з розробки проектів громадського  простору Богдана Синько, консультанта з планування громадських просторів, ландшафтний архітектор, та Юлію Огаренко, консультантку з планування громадських просторів, фасилітаторку, які провели робочу зустріч з мешканцями Маловисківської громади та намагалися з’ясувати, як мешканці громади вбачають  влаштовану зону громадського простору.

          Під час робочої зустрічі 16 грудня консультанти разом з активом громади провели оцінку теперішнього стану території парку маєтку Кудашевих, обговорили позитивні сторони та наявні проблеми локації, а також потенційні загрози для втілення проекту з облаштування парку.

          З результатами  оцінки  можна ознайомитися за посиланням.

          Запрошуємо небайдужих мешканців громади до співпраці. Якщо після ознайомлення з матеріалами звіту про робочу зустріч 16 грудня у Вас виникнуть додаткові ідеї/пропозиції щодо бачення парку-громадського простору, надсилайте пропозиції консультантці програми DOBRE Юлії Огаренко  (лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 31-го січня 2020 року.

          Робота над створенням проекту ПАРКУ КУДАШЕВИХ триває.

Читали 1273 разів Останнє редагування Середа, 15 січня 2020 15:05

Архів Новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини