Версія для друку
Четвер, 05 вересня 2019 06:11

СХОДКА ЖИТЕЛІВ ВУЛИЦІ СОНЯЧНА БУЛА НЕТРИВАЛОЮ, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТИВНОЮ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          4 вересня в кінці дня відбулася сходка жителів вулиці Сонячна (колишня Воровського), які мешкають у будинках №№ з 80 по 117. Ініціаторами зустрічі з представниками міської влади та комунальниками стали самі жителі цієї вулиці, які обурені діями сусідки щодо благоустрою території, прилеглої до її будинку та її поведінкою щодо сусідів.

          Крім того, в ході спілкування жителів цікавили проблеми освітлення вулиці, благоустрою провулків, несанкціонованого вивезення сміття, використання прилеглих земельних ділянок тощо.

          Під час спілкування, заслухавши проблемні питання, інспектором з благоустрою КП «Мала Виска МКП» було вручено попередження жительці вул. Сонячна, а за 10 днів буде перевірено як нею були усунуті вказані недоліки. Якщо нічого не зміниться – доведеться сплачувати адміністративний штраф і все рівно наводити лад в дворі та біля обійстя.

          У зібранні взяли участь перший заступник Маловисківського міського голови Олександр Бакалінський, землевпорядник відділу земельних відносин Станіслав Тамко, майстер КП «Мала Виска МКП» Сергій Піньковський, інспектор з благоустрою КП «Мала Виска МКП» Любов Парасойченко.

          Відтак, мешканці вулиці стали партнерами міськради в роботі щодо благоустрою території у спільних діях з особами, які порушують правила благоустрою.

Читали 767 разів