26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 18 березня 2019 13:07

ПРО БЛАГОУСТРІЙ, ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЕКТИ, ЗДОБУТКИ УЧНІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ПРОФОРІЄНТАЦІЮ ВИПУСКНИКІВ ТА ІНШЕ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          - йшла мова на щопонеділковій наради при Маловисківському міському голові, яку Юрій Гульдас провів 18 березня 2019 року.          

          Розпочинаючи нараду Юрій Гульдас привітав присутніх комунальників з професійним святом – днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – і побажав успіхів у цій непростій, але такій потрібній для жителів громади сфері.

          Погожі весняні дні та сонячна погода додали нині роботи комунальникам. За словами начальника КП «Мала Виска МКП» Володимира Лисенка, нині чимало справ у місті щодо його благоустрою. Насамперед, позагрібати та вивезти минулорічне листя та сміття, що залишилося після зими. Ще на минулому тижні було встановлено нові лавки по проспекту Велігіна. Сплановано заходи щодо благоустрою спортивного майданчика, який знаходиться у міському парку. Також міський голова наголосив комунальникам та керівникам закладів та установ громади на необхідності озеленення клумб та прилеглих до приміщень територій.

          Нагальним питанням для КП «Мала Виска ЖКГ» є створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Адже, за словами Ю.Гульдаса, як свідчить досвід роботи країн Європи, всі фонди, які готові фінансувати роботи в житлово-комунальній сфері, співпрацюють лише з ОСББ, а ніяк не з ЖЕД. Тож варто спрямувати зусилля на проведення роз’яснювальної роботи з метою переходу власників квартир на більш прогресивну форму господарювання – створення ОСББ.

          Про те, які заходи проводилися в закладах освіти протягом минулого тижня розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Шпак. Це, зокрема, проведення на базі Маловисківської міської ЗШ №3 пробного тестування ЗНО, участь в змаганнях різних рівнів тв. напрямків, проведення еколого-просвітницьких заходів тощо. Також міського голову цікавило питання профорієнтації випускників та професій, які вони обирають. Адже від вибору майбутньої професії залежатиме їх добробут і достаток в майбутньому. Тому варто організувати зустрічі з людьми, які відбулися в житті як успішні фахівці своєї справи.

Керівник ДЮЦ «ВИСЬ» Володимир Кузьмич поінформував присутніх про успіхи та здобутки гуртківців та вихованців секцій, які працюють при дитячо-юнацькому центрі. А також розповів про найближчі плани.

          Секретар міськради Леся Постолюк повідомила присутніх про початок роботи депутатських постійних комісій Маловисківської міської ради, а перший заступник міського голови Олександр Бакалінський – про навчання з цивільного захисту та про початок з 20 березня місячника благоустрою, який має завершитися (за словами заступника міського голови Алли Жовтило) у суботу 20 квітня масовим флешмобом.

Читали 219 разів Останнє редагування Понеділок, 18 березня 2019 13:24

Архів Новин

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини