26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 08 січня 2019 14:37

ОТРИМАННЯ ТОМОСУ – ДУХОВНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ, ТУРИЗМ – ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ, А ЗЕМЛЯ – ОДНЕ З ОСНОВНИХ ДЖЕРЕЛ НАДХОДЖЕНЬ ОТГ…

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          У вівторок 8 січня 2019 року традиційна нарада при Маловисківському міському голові розпочалася з привітань очільника Маловисківської об’єднаної територіальної громади Юрія Гульдаса з минувшими Різдвяними святами та отриманням Україною томосу та створення української помісної церкви, як атрибуту незалежності Української  держави.

          Оскільки надзвичайних подій на території населених пунктів громади за вихідні та святкові дні не трапилося, перейшли до комунальних питань, а саме забезпечення водопостачання та водовідведення жителів громади, посипання слизьких ділянок вулиць та тротуарів посипковою сумішшю тощо. Крім того, міський голова наголосив на необхідності форсування робіт по водогону на Костянтинівці та очисних спорудах житлового масиву колишнього спиртового заводу. А керівникові КП «Мала Виска МКП» В.Лисенку Ю. Гульдас зауважив на підготовці снігоочисної техніки, адже за прогнозом погода може підкинути комунальникам неприємний сюрприз у вигляді снігопаду та ожеледиці. Нагальним питанням для комунальної служби нині є й випилювання по населених пунктах громади аварійно небезпечних дерев…

          В загальноосвітніх закладах громади в учнів нині тривають зимові канікули, а в педагогічних працівників – навчально-методична робота. Крім цього, в міській ЗШ №4 продовжуються ремонтні роботи – ліквідація наслідків пожежі, яка сталася в кінці грудня. А в Маловисківській гімназії проводився ремонт мережі опалення.

         У п’ятницю 4 січня в міському дитсадку «Ромашка» було встановлено і введено в дію опалювальний котел. Нині, за словами завідуючої ДНЗ Ольги Капустері, в дитсадку вже тепло і з 8 січня відновлено роботу в звичному режимі.

         Працівникам відділу культури та туризму виконкому міськради Ю. Гульдас наголосив на необхідності подальшої «розкрутки» туристичного кластеру, зокрема заходів у маєтку Кудашевих, адже туризм – це перспектива розвитку нашої громади, бо для цього є відповідний історичний потенціал.

         А земля – це одне з основних джерел надходжень громади. Але при умові, що за її використання платять всі, хто нею користується. Тож відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» відділу земельних відносин виконкому міськради спільно з сільськими старостами розібратися по ділянках, на яких знаходяться господарчі двори, технологічні дороги, лісосмуги, а також по невитребуваних земельних паях.

           За результатами наради посадовим особам було надано відповідні доручення…  

Читали 223 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини