26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 27 грудня 2018 07:39

ГОЛОВНІ ТЕЗИ НАРАДИ: ПРОГОРТАННЯ СНІГУ, ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ ТА ОРГАНІЗОВАНЕ ПРОВЕДЕННЯ НОВОРІЧНИХ ЗАХОДІВ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

         У середу 26 грудня Маловисківський міський голова Юрій Гульдас провів традиційну (зазвичай, така проходить щопонеділка) нараду за участі заступників, керівників відділів, служб та структурних підрозділів, комунальних підприємств, фахових спеціалістів виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

        А розпочалося зібрання з привітання міським головою директора Маловисківської ЗШ №3 Ірини Шусь з Днем народження, який вона відзначила напередодні 24 грудня.

        Далі пішли за планом…Однією з головних тем наради були ліквідація наслідків снігопаду  забезпечення своєчасного прогортання вулиць міста та населених пунктів громади та шляхів під’їзду до них. Не зважаючи на оперативність і майже цілододобову роботу працівників КП «Мала Виска МКП» погода не лишала комунальникам зайвих шансів, тож деякі з вулиць населених пунктів громади та шляхи до них на ранок 26-го грудня були заблокованими. Тож роботу техніки керівник комунальників Володимир Лисенко спрямував саме на розчищення цих напрямків. Були проблеми й з водопостачанням, які, за словами керівника КП «Мала Виска Водоканал» Володимира Аврунова, його працівники ліквідували в стислі терміни. Втім, робота водоканалівців в авральному режимі продовжилася, адже зношені мережі змушують працювати саме так…

         Крім цього важливою темою наради було виокремлено й належне функціонування закладів освіти в громаді. Зокрема, забезпечення нормального температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів, прогортання снігу біля шкіл та дитсадків, рух автобусів та підвезення учнів на навчання та інше.

         Керівник КП «Маловисківський центр надання соціальних послуг» Іван Хмара доповів про те, як нині зимують його підопічні та як трудяться працівники КП по догляду за одинокими престарілими жителями громади, які надають послуги тощо.

         Керівник відділу культури та туризму Юлія Рижикова поінформувала присутніх про заплановані заходи, приурочені Новорічним та Різдвяним святам. А міський голова зазначив, що всі вони мають пройти організовано і з максимальним дотриманням правил безпеки.

         Наостанок секретар міської ради Леся Постолюк розповіла про наступну 49-у сесію міської ради, пленарне засідання якої планується провести 28 грудня 2018 року та закликала всіх присутніх оформити і надати належним чином підготовлені документи з питань, які виносяться на цю сесію міськради.

          Міський голова Ю.Гульдас підвів підсумки роботи за рік, що минає, відзначив досягнення та окреслив плани роботи на 2019 рік як міської ради в цілому, так і окремих структурних підрозділів.

         За результатами наради керівникам було надано не лише інформацію, а й відповідні доручення…

Читали 268 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини