26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 27 листопада 2018 09:28

БАТЬКИ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ СПІЛКУВАЛИСЯ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

          26 листопада 2018 року у Маловисківському дитячо-юнацькому центрі відбулося зібрання в форматі круглого столу, у якому взяли участь Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, заступник міського голови Алла Жовтило, вчителі місцевих навчальних закладів, представники громадських організацій та комунальних установ, які займаються інклюзією, батьки та їх діти з особливими потребами та інші. Ініціаторами проведення заходу стали міська влада спільно з небайдужою до проблем дітей-інвалідів жителькою с. Копанки Тетяною Бабенко. На її запрошення до ДЮЦу завітали шановані гості – представники ГО «Серце матері», священник отець Василь Дубина та учасник кінопроекту Григорій Гришкан, який довів, що в принципі для людей з особливими потребами немає нічого неможливого.

          Ведуча заходу, мама трьох дітей, голова громадської організації «Простір Ідей» директор міської загальноосвітньої школи №4 Інна Коваленко розпочала захід з перегляду відеоролика про дітей з особливими потребами та ті результати, який вони досягають завдяки постійній роботі над собою та  наполегливості як дітей, так і їх батьків та відповідних організацій, які переймаються цими проблемами.

          На важливості таких зустрічей і діалозі у питаннях інклюзивної освіти та розумінні цих питань у суспільстві в цілому і в Маловисківській громаді зокрема говорив у своєму виступі міський голова Юрій Гульдас. Він також зазначив, що міська влада ніколи не відверталася від звернень людей і дітей з особливими потребами і готова й наділі співпрацювати у цьому напрямку.

          Про роботу громадської організації «Серце матері» з Кропивницького та про відкриття Молодіжного центру для молоді з інвалідністю «Сильні духом» розповіла голова ГО Людмила Шукрута. Крім цього вона висловила своє бачення спільної роботи міської влади, спеціалістів та батьків дітей з особливими потребами та подарувала кілька посібників у яких детально висвітлені ці питання.

          Про напрямки роботи Маловисківського районного інклюзивно-ресурсного центру, який нині знаходиться в приміщенні Маловисківського ліцею райради (колишньої школи-інтернату) розповіла його керівник Лариса Привалова.

          Своїми думками щодо виховання дітей з особливими потребами та проблем, які виникають в ході цього процесу, поділилися мами цих діток.

            Про своє життя, сім’ю та трудовий шлях розповів присутнім один з гостей – відомий в Україні економіст та учасник кінопроекту «ІНШИЙ» Григорій Гришкан, який акцентував увагу присутніх на тому, що при великому бажанні навіть для людини з інвалідністю здійснюються бажання, варто лише працювати у цьому напрямку і всі плани збудуться.

           Крім того, всіх присутніх порадувала українською піснею учасниця заходу з Оникієвого Ангеліна Матросова.

           А доки батьки спілкувалися з спеціалістами та гостями заходу, для їх діток керівники гуртків ДЮЦу влаштували майстер-класи з виготовлення чудових поробок з пластиліну, полімерної глини та інше.

           Завершуючи зібрання Інна Коваленко зазначила, що відтепер проведення таких круглих столів стане регулярним, адже в цьому є потреба, а відтак не забариться і результат…

 

  

Читали 965 разів Останнє редагування Вівторок, 27 листопада 2018 13:24

Архів Новин

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини