26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Четвер, 13 вересня 2018 05:51

МАЛОВИСКІВСЬКІ ДЮЦІВЦІ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          З 5 по 8 вересня у м. Харків проходив Х Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль "Дитятко". Цього року в ньому взяли участь і маловищани - вихованці ДЮЦ «Вись» гуртків "Медіакультура та медіаграмотність" і "Лідер».  Олександр Петров, Юлія Залєсна, Дар'я Рига готували відеосюжет про освітній проект "Міняю учня", який навесні проходив у Маловисківській громаді (https://www.youtube.com/watch?v=I_rJRXccK8k). Робота була представлена у номінації "Краща телепрограма дитячої студії".

           Мета фестивалю - підтримка дитячих студій та гуртків, що займаються екранною творчістю, обдарованих дітей, розвиток дитячого кіно та телебачення, підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію. Фестиваль «Дитятко» проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, телевізійних компаній і об'єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

            До оргкомітету надійшло майже тисячу триста конкурсних робіт (1285) від 1088 учасників з 91 країни світу. Загальна тривалість надісланих робіт - понад 260 годин.

         Найбільше робіт надійшло від авторів з України, Індії, США, Ірану та Франції. Багато хто приймає участь у фестивалі вже не вперше. Є й ті, хто з фестивалем від початку, з 2009 року. Цього року до сім'ї "Дитятко" додались представники ще 10 країн, серед яких - Ісландія, Куба, Парагвай, Люксембург, Танзанія та інші. Вперше Україна на фестивалі представлена усіма регіонами, включаючи Донецьку та Луганську області, а також Автономну Республіку Крим.

           До конкурсної програми ювілейного десятого фестивалю "Дитятко" відібрано 176 робіт з 48 країн світу. Більшість показів іноземних відібраних робіт стануть українською прем'єрою, деякі європейською чи, навіть, світовою. Серед відібраних робіт - переможці та лауреати Берлінале, міжнародних дитячих кінофестивалів у Канаді та Сполучених Штатах Америки, Чехії, Німеччині, Іспанії, Нідерландів, Польщі, Швеції та Фінляндії, Китаї, Південної Кореї, Індії та Ірану, Мексики та Бразилії, тощо.

Організатори підготували для учасників насичену програму: майстер-класи, тренінги, екскурсію в харківський Діснейленд, поїздку в гольф клуб, сучасні та змістовні вечірні програми. 

          «Це була цікава подорож. Нові друзі та знайомства. Харків дуже гарне місто, а особливо з висоти», - пише у своїй сторінці Фейсбук – учасниця поїздки Дар'я Рига.

          Команда медійників з Малої Виски нагороджена Дипломом за участь у  Х Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі "Дитятко" та запрошена на наступний рік до участі у програмі. Тепер гуртківці ДЮЦ «Вись» мають ще більше мотивації для  зйомок короткометражних робіт та ідей для творчості. Тож найцікавіше попереду!

Вікторія Румянцева,

 керівник гуртка «Медіакультура та медіаграмотність» ДЮЦ «Вись»

Читали 348 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини