26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Середа, 01 серпня 2018 19:31

Маловисківську громаду відвідали керівники місцевих рад Кіровоградщини

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

   На початку серпня ц.р. під час  навчального візиту в рамках «Маршрути успіхів», організованого  Кіровоградським регіональним  відділенням Асоціації міст України, Маловисківську громаду відвідали керівники місцевих рад Кіровоградщини.

Тематика навчального визиту: «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері надання адміністративних послуг в умовах децентралізації».Навчальний семінар проведено в плані реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

На початку заходу усіх присутніх на навчальному семінарі  привітали   Гульдас Юрій Леонідович, Маловисківський міський голова,  та  Ільюшкіна Валентина Григорівна, виконавчий директор Кіровоградського регіонального відділення АМУ.

Як зазначив міський голова Юрій Гульдас, Маловисківська об’єднана територіальна громада  створена однією  з перших на Кіровоградщині, тому на  даний час  вона має ряд досягнень та здобутків, які може презентувати як успіх  роботи  місцевої  ради об’єднаної територіальної громади  в умовах децентралізації.

Валентина Іллюшкіна  проінформувала учасників навчального  семінару, що цей навчальний візит в рамках «Маршрути успіхів» до Маловисківської громади Кіровоградської перший. До цього були виїзди, коли учасниками навчальних семінарів – керівниками місцевих рад  вивчався досвід об’єднаних громад в інших регіонах України – в Полтавській, Дніпропетровській, Житомирські областях. Але сьогодні вже і на Кіровоградщині є громади, які мають достатньо вагомі здобутки, досвід яких можна використовувати та вивчати. Серед них – Маловисківська міська об’єднана територіальна громада.

Презентувала  учасникам семінару досвідМаловисківської ОТГв плані залучення додаткових коштів  до розвитку території  Леся Постолюк, секретар ради. Також нею значна увага була приділена аспекту організації надання послуг у громаді, в т.ч. після взяття повноважень після створення ОТГ.

Про законодавчо – нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в територіальних громадах та про проблемні питання у сфері земельних відносин в ОТГ  доповідав присутнім Ігор  Цибульський, начальник відділу земельних відносин виконкому міської ради.

Після презентації  досвіду та напрацювань міської ради  присутні  відвідали  об’єкти  Маловисківської громади, які були вдосконалені за рахунок коштів міського бюджету, із залученням позабюджетних коштів та за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури: ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів, міський стадіон «Колос», ДНЗ «Ромашку», Центральну площу міста, міський парк, ДЮЦ «Вись»  та  центр с. Паліївка  - рекреаційну зону. В міському парку учасники семінару мали змогу познайомитися з місцевим підприємцем Іриною Кудрею, яка презентувала свою продукцію, виготовлену на основі меду, яка вже має достатню популярність за межами міста Мала Виска.

Під час начального семінару присутні обмінювалися досвідом роботи. Результати роботи місцевої ради отримали позитивну оцінку.   На завершення візиту керівники територій побажали Маловисківській громаді поступального розвитку та процвітання, а керівництву громади не збавляти темпів роботи в умовах децентралізації.

 

Читали 679 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини