26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 24 липня 2018 05:43

Перше засідання Робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в Маловисківській громаді

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    23 липня ц.р. в міській раді Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади відбулося перше засідання  Робочої групи  з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги  в рамках  програми ДОБРЕ.  Обрана послуга – водопостачання. Для населених пунктів Маловисківської  громади це питання досить актуальне. Питна вода для населення подається  із свердловин. Але у літній період, особливо  у період  засухи, води не вистачає для задоволення потреб усіх  абонентів, тому виникають перебої  з водопостачанням.   Бажає також кращого система  мережі водогону м.Мала Виска – центру громади,  та сільських населених пунктів, де є водопровідна мережа,  – , с. Паліївка, с – ще Заповідне, Вишневе. Частина водогону уже застаріла, труби занесені  та поіржавіли, тому, відповідно, необхідні рішення для  вирішення  проблеми  якості  питної  води.

Окремо  у рамках  роботи впровадження Плану удосконалення послуги  буде проаналізовано питання  покращення водопостачання населених пунктів, де взагалі відсутня водопровідна мережа, а мешканці  задовольняють потребу у питній воді  через використання  води  колодязів та криниць.

На перше засідання  крім  членів  Робочої групи до роботи  були  залучені представники громадських організацій «Дієво» та «Наше місто – спільний дім».

У ході засідання перед присутніми виступили програмний спеціаліст програми ДОБРЕ Вікторія Зубкова та спеціаліст з технічних питань Сергій Карелін, які визначені   консультантами  для  Маловисківської  ОТГ  від програми ДОБРЕ у компоненті  Удосконалення послуги.

В.Зубкова  у ході виступу надала загальну інформацію про те,  як буде організовано роботу  міської ради та місцевої  громади  у   компоненті Удосконалення послуги  та роз’яснила систему  поетапної  роботи  з підготовки проекту для отримання фінансової підтримки  від донора – програми ДОБРЕ.

С.Карелін  сформулював  власні   підходи  у вивченні  проблемного питання   шляхом  гідроенергетичного  аналізу  ефективності організації систем водопостачання, який буде зроблений  в короткий термін та направлений  на розгляд Робочої групи  на наступне засідання.  Без системного аналізу системи водопостачання, вважає С.Карелін, марні будь які зусилля  з удосконалення  роботи   комунального  підприємства , яке надає послугу з водопостачання, і ,  зачасту,  усунення технічних прорахунків  можливе  тільки  після комплексного  підходу в оцінці  організації системи  подачі питної води.

Наступне засідання Робочої групи відбудеться згідно графіка роботи 6 серпня ц.р.

До відому:  План удосконалення послуги (SDIP) – це всеохоплюючий інструмент для управління та удосконалення послуги шляхом визначення послідовних зв’язків між громадянами та органами місцевої влади/ постачальниками послуги (з презентації  програми  ДОБРЕ)

Читали 499 разів

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини