26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Новини

          22 жовтня члени міської ветеранської організації провели ІХ звітно-виборну конференцію, на якій голова організації Валерій Смуток прозвітував про роботу за звітній період, а учасники зібрання обговорили гострі питання, що акцентувалися у звіті. Також міські ветерани обрали на наступний термін нового голову – Станіслава Миколайовича Пуцика. В роботі зібрання взяли участь і виступили голова Маловисківської районної ради ветеранів України Олександр Красовський, секретар районної ветеранської організації Євдокія Мамедова, спеціаліст по зв’язках з громадськістю виконкому Маловисківської міської ради Сергій Васильєв.
          У вівторок 22 жовтня під головуванням заступника Маловисківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Алли Жовтило відбулося чергове засідання комісії із захисту прав дитини виконавчого комітету Маловисківської міської ради. Члени комісії розглянули ряд актуальних питань, що стосуються захисту прав дітей, надання відповідного статусу дітям, які постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, встановлення опіки над дитиною, яка залишилася без батьківського піклування у зв’язку зі смертю матері, зняття з соціального супроводу сім’ї, у зв’язку із закінченням терміну надання соціальної послуги, оновлення і затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку Служби у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету…
          Нинішній опалювальний сезон 2019-2020 років у ДНЗ «Чебурашка» та Маловисківської гімназії пройде по-новому: для опалення купуватиметься не вугілля для котелень, а… готове тепло, яке продаватиме фірма-теплопостачальник. Відповідно для цього переобладнуються котельні, а з числа колишніх кочегарів підбирається обслуговуючий персонал. Нині в ДНЗ «Чебурашка» вже тепло. В котельню Маловисківської гімназії 21 жовтня завезли нове устаткування для опалення. За день-два, як обіцяють монтажники обладнання, котельня в Маловисківській гімназії функціонуватиме і забезпечуватиме навчальний заклад теплом.
Понеділок, 21 жовтня 2019 11:18

ВОЛОДИМИРУ ДМИТРОВИЧУ СТЕЦЮ – 75!

         З цією визначною датою ювіляра приїхали привітати колишні колеги та працівники Маловисківської міської ради – перший заступник міського голови Олександр Бакалінський, заступник міського голови Алла Жовтило, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку виконавчого комітету міськради Олена Піньковська. Дмитрович з дружиною Валентиною радо зустріли гостей, а в ході спілкування ювіляр розповідав про родину, онуків, які вітали його з усіх куточків світу, нинішні клопоти по господарству, згадував час роботи в міськраді, адже пропрацював тут півтора десятка років, зокрема секретарем міськради. А наостанок, як годиться, на згадку про зустріч, гості з господарями зробили спільну світлину.
          Днями, завдяки відео з вуличних відеокамер, встановлених у різних куточках Малої Виски, вдалося розкрити, як кажуть, «гарячим слідом» кілька правопорушень, які скоїли містяни. Загалом же згідно міських програм, зокрема «Безпечне місто», нині по місту встановлені і функціонують три з половиною десятки відеокамер. Деякі з них здатні розпізнавати реєстраційні номерні знаки на автомобілях. Тож, перш ніж скоїти правопорушення, варто пам’ятати, що воно може бути зафіксоване на відео, яке стане відеодоказом у суді для порушення кримінальної чи адміністративної справи.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 289

Архів Новин

« Жовтень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Останні Новини