26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Служба зайнятості інформує

 

 

Роботодавці Кіровоградщини потребують спеціалістів ветеринарної медицини

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає лікарів та фельдшерів ветеринарної медицини.

Станом на 28 грудняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1613вакантних посад. Наразі державні установи та лікарні ветеринарної медицини області потребують 25 спеціалістів за професіями:

 • лікар ветеринарної медицини – 22 вакансій;

 • фельдшер ветеринарної медицини – 3 вакансії.

Роботодавці області готові платити спеціалістам ветеринарної медицини від 6 500 до 10 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

На Кіровоградщині потрібні працівники лабораторій

 

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає лаборантів різного спрямування та завідувачів лабораторії (освіта).

Станом на 23 грудняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1623вакантні посади. Так, наразі в області затребувані 12 спеціалістів за професіями:

 • завідувач лабораторії (освіта) – 2 вакансії;

 • лаборант (біологічні дослідження) – 1 вакансія;

 • лаборант (ветеринарна медицина) – 2 вакансії;

 • лаборант (медицина) – 1 вакансія;

 • лаборант (освіта) – 2 вакансії;

 • лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу – 1 вакансія;

 • лікар-лаборант-гігієніст – 1 вакансія;

 • технік-лаборант – 2 вакансії.

Роботодавці області готові платити лаборантам та завідувачам лабораторії від 3389,5 (0,5 ставки) до 10 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

У грудні безробітні Кіровоградщини мають можливість безкоштовно здобути професію манікюрника

 

Якщо вас приваблює nail-індустрія і ви хочете стати майстром манікюру, тоді вам, безумовно, необхідно здобути якісну спеціальну освіту.  У грудніпоточного року обласний центр зайнятості має змогу навчити на базі Харківського центру професійно-технічної освітидержавної служби зайнятості безробітних громадян професії «Манікюрник».

Навчання за вказаною професією розпочинається 28 грудня. Термін навчання – 4,0 міс.

Умовами направлення на навчання є:

 • повна/базова загальна середня  освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка;

 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

 

Роботодавці Кіровоградщини потребують водіїв

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає водіїв.

Станом на 23 грудняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1623вакантні посади. Так, наразі підприємства області потребують 86 водіїв, а саме:

 • водій автотранспортних засобів – 77 вакансій (6 500 – 30 000 грн);

 • водій дрезини – 1 вакансія (10 600 грн);

 • водій навантажувача – 7 вакансій (8 035 – 14 175 грн);

 • водій тролейбуса – 1 вакансія (15 000 грн).

Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Навчайся та стань затребуваним: 2868 безробітних Кіровоградщини пройшли професійне навчання цьогоріч

 

Як бути затребуваним сьогодні на ринку праці. Навчайся затребуваним професіям — і матимеш роботу.

Служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

Упродовж поточного року 2868 безробітних громадян проходили професійне навчання, яке організовувалося з урахуванням потреб ринку праці та вимог роботодавця до підготовки висококваліфікованого робітника.

Навчання проводилося за такими професіями (спеціальностями): тракториста-машиніста, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки, електрогазозварника, електрослюсаря, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсаря механоскладальних робіт, токаря, маляра-штукатура, столяра, тесляра, водія автотранспортних засобів, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, бармена, кухаря, офіціанта, швачки, кравця, слюсаря-сантехніка та ін.

Слід зазначити, що навчання безробітних здійснювалося як на базі обласних закладів освіти, так й у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема в Одеському, Дніпропетровському, Полтавському та Рівненському. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

 

Монтерів колії потребують роботодавці Кіровоградщини 

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає монтерів колії.

Станом на 20 грудняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1646вакантних посад. Так, наразі підприємства залізничної, гірничої, будівельної сфер області потребують 13 монтерів колії.

Роботодавці області готові платити монтерам колії від 8 000 до 9 998 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

29.10.2021

Які особливості укладення трудових договорів з іноземцями?

 

Законодавство про зайнятість населення визначає, що роботодавці можуть застосовувати працю іноземцівта осіб без громадянства(далі –іноземці) на підставі дозволів державної служби зайнятості.

Праця іноземців може застосовуватися на різних посадах,тому при видачі дозволу мова може йти виключно про трудові відносини, а не укладення договору цивільно-правового характеру.

Як уже було зазначено в раніше розміщених питаннях-відповідях,іноземець:

може суміщати роботу за дозволом з роботою на посаді тимчасово відсутнього працівника (не більше 60 календарних днів протягом календарного року);

не може призначатися на посаду або займатися трудовою діяльністю у разі, коли, згідно іззаконодавством,призначення на відповідну посаду або провадження відповідного виду діяльності пов’язане з належністю до громадянства України;

може змінити назву посади, переведений на іншу посаду в одного роботодавця у межах строку, на який виданий дозвіл.

За загальним правилом роботодавець може отримати дозвіл за умови виплати заробітної плати у розмірі не менш як 10мінімальних заробітних плат. Для іноземців, які є найманими працівниками у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах, визначених у статтях 34, 36, 37, 39, 41, 43, 48 Закону України "Про освіту"(з текстом Закону є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України), заробітна плата має складати не менше п’яти мінімальних заробітних плат. Зазначені вимоги до мінімальної заробітної плати не застосовуються у разі отримання дозволу на застосування праці особливих категорій іноземців.

Унаслідок особливостей виконання трудової функції не може йти мова про укладення трудового договору та визначення розміру заробітної плати відряджених іноземних працівників (у трудових відносинах вони перебувають з іноземними суб’єктами господарювання).

Відповідно до частини 4 статті 42-7 Закону України “Про зайнятість населення”,роботодавець зобов’язаний укласти з іноземцем трудовий договір (контракт) не пізніш як за 90 календарних днів з дати видачі дозволу та у десятиденний строк після укладення трудового договору (контракту) надати його копію, засвідчену роботодавцем, регіональному центру зайнятості.

Більш детально за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

29.10.2021

Які особливості застосування праці осіб без громадянства?

 

Законодавство про зайнятість населеннявизначаєособливості застосування праці окремих категорій іноземних найманих працівників.До таких категорій працівників належать і особи без громадянства. Їх правовий статус суттєво врегульовано змінами у законодавстві, внесеними Законом України від 16.06.2020 № 693-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства” (введено в дію з 18.10.2020, з текстом Закону можливо ознайомитись на вебсторінціВерховної Ради України). Так, цим Законом внесено зміни до Закону України “Про правовий статус іноземцівта осіб без громадянства”. Визначено, що особоюбез громадянства єособа, яка не розглядається як громадянин будь-якою державою в силу дії її закону. Процедура визнання особою без громадянства регламентується статтею 6-1 Закону України “Про правовий статус іноземцівта осіб без громадянства” та відповідними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України.

Законом України від 16.06.2020 № 693-IX внесено зміни і до Закону України “Про зайнятість населення” в частині регулювання праці осіб без громадянства. Так, не  потребує отримання дозволу на застосування праці іноземців застосування праці осіб, яких визнано особами без громадянства державною міграційною службою (документованих відповідною посвідкою).

Утой же час потребує оформлення дозволу застосування праці осіб, які подали заяву про визнання особою без громадянства, та осіб, які оскаржують рішення про відмову у визнанні особою без громадянства. Для отримання дозволу на застосування праці цих осіб до регіонального центру зайнятості подається стандартний комплект документів та копія довідки про звернення за визнанням особою без громадянства.

Більш детально за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/693-20#Text

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

29.10.2021

Які особливості застосування праці висококваліфікованих іноземних спеціалістів?

 

Законом України “Про зайнятість населення” визначено порядок застосування праці іноземцівта осіб без громадянства(далі –іноземці).Частиною 7 статті 42 цього Закону визначено, що залучення висококваліфікованих іноземних спеціалістів і робітників, потреба в яких є відчутною для національної економіки, здійснюється на підставах, визначених Законом України "Про імміграцію".

Для застосування праці цієї категорії іноземців дозвіл державної служби зайнятості не потрібен. Правові підстави перебування їх на території України регулюються оформленням дозволу на імміграцію. Такі дозволи видаються в межах квотиімміграції, що щорічно визначається Кабінетом Міністрів України (для певних категорій іноземців та з розбивкою по регіонах). На поточний рік така квота визначена розпорядженням від 24.02.2021 № 148-р. З його текстом є можливість ознайомитись на вебсторінціВерховної Ради України. Слід зазначити, що для Кіровоградської області квота для цієї категорії іноземців не встановлена.

Для отримання дозволу на імміграцію необхідно подати до органів державної міграційної служби відповідний комплект документів, у тому числі копії документів, що підтверджують відповідність рівня кваліфікації спеціаліста або робітника вимогам, передбаченим у спеціальному переліку.

Більш детально за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/148-2021-%D1%80#Text

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

29.10.2021

 

Навчальні заклади Кіровоградщини потребують учителів

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у вчителях.

Станом на 22 жовтняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1534вакантні посади. Наразі загальноосвітні заклади області потребують 12 фахівців за професіями:

 • вчитель закладу загальної середньої освіти – 10 вакансій;

 • вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти – 2 вакансії.

Серед вакансій учителів закладів загальної середньої освіти – викладачі англійської мови, зарубіжної літератури, технологій, математики, фізики та інформатики.

Учителі затребувані в Голованівському, Знам’янському районах та місті Кропивницькому.

Роботодавці області готові платити вчителямвід 3 050 (0,5 ставки) до 8 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

29.10.2021

 

Безробітних Кіровоградщини навчать працювати на верстатах з програмним керуванням

 

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням»на базі Харківського центру професійно-технічної освітидержавної служби зайнятості. Навчання стартує 26 жовтняпоточного року і триватиме 5 місяців.

Оператор верстатів – одна з найпоширеніших робітничих професій. Обробляючи метал, з грубої заготовки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. Кваліфікований верстатник вміє працювати на різних типах металорізальних верстатів (токарних, фрезерних, шліфувальних).

Умови направлення на навчання:

 • повна/базова загальна середня  освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

13.09.2021

 

На підприємствах Кіровоградщини потрібні електрогазозварники

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає електрогазозварників.

Станом на 13 вересняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1739вакантних посад. Наразі підприємства області потребують 58 електрогазозварників.

Фахівці з таких професій потрібні в Олександрівському, Бобринецькому,  Гайворонському, Голованівському, Долинському, Знам’янському, Кропивницькому, Маловисківському,  Новомиргородському, Новоукраїнському, Вільшанському районах та містах Кропивницький, Олександрія, Знам’янка, Світловодськ.

Роботодавці області готові платити електрогазозварникам від «мінімалки» (6 000) до 15 477 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

13.09.2021

 

Безробітні Кіровоградщини мають можливість безкоштовно опанувати мистецтво візажу

 

Для тих, хто мріє професійно займатись візажем, 14 вересняпоточного року на базіРівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Візажист». Термін навчання –5 міс.

Навчання відбувається у відмінно оснащених кабінетах, до послуг слухачів – сучасне обладнання і необхідні матеріали для роботи. Усі техніки макіяжу відпрацьовуються на матеріалах навчального закладу.

Під час навчання майбутні візажисти вивчать основи пластичної анатомії та фізіології шкіри обличчя, правила підбору декоративної косметики, послідовність зняття і нанесення макіяжу тощо.

Умови направлення на навчання:

 • повна  або базова загальна середня  освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка;

 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi

 

13.09.2021

 

На Кіровоградщині безробітні можуть стати барменами

 

21 вересняпоточного року в Рівненському центрі професійно-технічної освітидержавної служби зайнятості розпочнеться професійне навчання за професією «Бармен», що триватиме 3,6 міс.

Незважаючи на те, що професія «Бармен» – відносно нова на ринку соціальних послуг, але вже досить популярна серед молоді,все більше юнаків та дівчат бажають оволодіти її «хитрощами», аби бути конкурентоспроможними професіоналами на ринку праці.

Невід’ємна частина професії – вміння дивувати та створювати щось нове. Проте, який би рівень знань у бармена не був, він завжди продовжує вчитися.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна або базова загальна середня освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка;

 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгoцентру зaйнятocтi

 

13.09.2021

 

Мешканці Кіровоградщини можуть здобути високооплачувану робітничу професію

 

Оператор верстатів – одна з найпоширеніших робітничих професій. Обробляючи безформний метал, він одержує складні за формою деталі – вироби високої точності та чистоти обробки. Кваліфікований оператор верстатів вміє працювати на різних типах металорізальних верстатів (токарних, фрезерних, шліфувальних та ін.).

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості і хотять змінити професію або здобути нову, мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Верстатник широкого профілю» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.Навчання стартує 28 вересня поточного року і триватиме 8,5 міс.

Умови направлення на навчання:

 • повна або базова загальна середня  освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

13.09.2021

 

Поштовим відділенням Кіровоградщини потрібні працівники

 

За інформацією обласного центру зайнятості, роботодавці Кіровоградщини офіційно зареєстрували потребу в працівниках відділень зв’язку.

Станом на 07 вересняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1660вакантних посад. Наразі поштовим відділенням області потрібно 20 працівників:

 • листоноша (поштар) – 7 вакансій;

 • начальник відділення зв’язку – 13 вакансій.

Працівники за такими професіями затребувані у Бобринецькому, Долинському, Новоукраїнському, Новоархангельському районах та в містах Олександрія, Знам’янка.

Роботодавці області готові платити працівникам відділень зв’язку від «мінімалки» (6 000) до 9 550 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

17.09.2021

 

Роботодавці області потребують кухарів

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в кухарях.

Станом на 13 вересняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1739вакантних посад. Наразі заклади харчування області потребують 21 кухаря.

Фахівці за такою професією затребувані у Кропивницькому та Новоукраїнському районах і містах Кропивницькому, Олександрії та Світловодську.

Роботодавці області готові платити кухарям від «мінімалки» (6 000) до 7 200 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 1. 17.09.2021

 

Отримай професію швачки за сприяння служби зайнятості

 1.  

Для тих, хто мріє створювати зі звичайної тканини та кількох ґудзиків модні шедеври, 30 вересняпоточного року на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Швачка». Фактична адресанавчального закладу: м. Краматорськ. Термін навчання– 4 місяці.

Матеріально-технічна база навчального закладу досить потужна: навчальні класи обладнані швейними машинами, необхідними матеріалами, що передбачені тимчасовими нормами для виконання практичних робіт.  

Умови направлення на навчання:

 • повна/базова загальна середня  освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi

 

 

 

21.09.2021

 

Підприємства Кіровоградщини потребують верстатників деревообробних верстатів

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає верстатників деревообробних верстатів.

Станом на 20 вересняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1773вакантні посади. Наразі підприємства області потребують 7 верстатників деревообробних верстатів.

Роботодавці області готові платити верстатникам деревообробних верстатів від «мінімалки» (6 000) до 10 220 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

21.09.2021

 

Навчись адмініструванню за підтримки служби зайнятості

 

Легко знаходите спільну мову з іншими людьми? Вмієте невимушено підтримати розмову, згладити кути та гідно вийти із складної ситуації? Тоді професія адміністратора – саме для Вас!

Адміністратор здійснює роботу з ефективного та культурного обслуговування клієнтів. До посадових обов’язків адміністратора входить консультування  відвідувачів щодо послуг, які надаються. А також, за необхідності, вживання заходів щодо запобігання та ліквідації конфліктних ситуацій.

Для бажаючих отримати вищезазначену професію за сприяння обласного центру зайнятості з 27 вересняпоточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається  навчання. Курc нaвчaння тривaтиме 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна загальна середня освіта;

 • повноліття (не менше 18 років);

 • медична довідка з допуском до професії;

 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

21.09.2021

 

Безробітних Кіровоградщини запрошують пройти навчання за однією з основних будівельних професій

 

Штукатур – одна з основних та завжди актуальних професій будівельної галузі. Саме штукатур надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди. Сьогодні штукатур працює з різними високотехнологічними сумішами. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності.

Якщо Ви хочете стати майстром будівельної галузі, у вересніпоточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освітибезробітних громадян професії штукатура. Розпочинається навчання 27 вересня,термін навчання – 4 міс

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна або базова загальна середня освіта;

 • повноліття (не менше 18 років);

 • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

21.09.2021

Які документи подаються для отримання дозволу на застосування праці іноземця?

 

Законодавство про зайнятість населення визначає чіткий перелік документів, які подаються для оформлення дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці). Цей перелік регламентовано статтею 42-2 Закону України “Про зайнятість населення”. Він складається із загального комплекту документів та додаткових документів, які подаються для окремих категорій іноземців.

До загального комплекту документів належать:

 заява за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України, в якій роботодавець підтверджує, що посада, на якій застосовуватиметься праця іноземця, чи роботи (послуги), які виконуватиме (надаватиме) гіг-спеціаліст, відповідно до законів України, не пов’язана з належністю до громадянства України і не потребує надання допуску до державної таємниці (постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 858 (із змінами) затверджено форми заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження строку дії дозволу, внесення змін до дозволу);

копії сторінок паспортного документа іноземця з особистими даними разом з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому порядку;

кольорова фотокартка іноземця розміром 3,5 x 4,5 сантиметра;

копія проєкту трудового договору (контракту) або гіг-контракту з іноземцем, посвідчена роботодавцем.

Регіональний центр зайнятості самостійно отримує в електронній формі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомості про статус роботодавця як юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Документи, видані за кордоном (що подаються для окремих категорій іноземців), мають бути легалізовані в установленому порядку, якщо інше не визначено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Посадовим особам регіонального центру зайнятості заборонено вимагати від роботодавців документи, подання яких не встановлено вказаним Законом.

Електронна форма вищезазначеної заяви розміщена на вебсторінці обласного центру зайнятості.

 

Детальніше за посиланням: https://kid.dcz.gov.ua/publikaciya/formy-zayav-zi-zminamy-na-otrymannya-ta-prodovzhennya-diyi-dozvolu-na-zastosuvannya

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості09.08.2021

 

 

Стати барменом – легко: звертайтесь до служби зайнятості

 

Бармен – професія не з легких. Невід’ємна частина професії – вміння дивувати та створювати щось нове. Який би рівень знань у бармена не був, він продовжує вчитися далі.

Так, 10 серпняпоточного року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за сприяння служби зайнятості розпочнеться професійне навчання за цією професією, що триватиме 3,6 міс.

До програми входить, зокрема, теоретичний курс дисциплін: технологія барних процесів, класифікація напоїв, історія закладів харчування, психологія обслуговування та ін.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна або базова загальна середня освіта;

 • вік особи не менше 18 років;

 • медична довідка;

 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi

 

09.08.2021

 

На Кіровоградщині затребувані робітники будівельних професій

 

У другу неділю серпня в Україні традиційно відзначатимуть День будівельника. За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в працівниках будівельних професій.

Станом на 03 серпняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1576вакантних посад. Наразі підприємства області потребують 13 робітників будівельної сфериза професіями:

 • бетоняр – 1 вакансія;

 • муляр – 8 вакансій;

 • покрівельник будівельний – 2 вакансії;

 • штукатур – 2 вакансії.

Робітники таких професій затребувані в містах Кропивницькому, Світловодську, Знам’янці та Маловисківському районі.

Роботодавці області готові платити будівельникам від «мінімалки» (6 000) до 12 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

09.08.2021

 

Безробітних Кіровоградщини запрошують пройти навчання за однією з основних будівельних професій

 

Штукатур – одна з основних та почесних професій на будівництві. Саме штукатур надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди. Сьогодні штукатур працює з різними високотехнологічними сумішами. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності.

Якщо Ви хочете стати майстром будівельної галузі, у серпніпоточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Харківського центру професійно-технічної освітибезробітних громадян професії штукатура. Розпочинається навчання 10 серпня,термін навчання – 4,5 міс

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна  або базова загальна середня  освіта;

 • повноліття (не менше 18 років);

 • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

 

09.08.2021

 

Досліджуємо потреби  ринку праці: на Кіровоградщині триваєопитування роботодавців

 

На Кіровоградщині триває опитування роботодавців, що проводиться у рамках пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

Нагадаємо, що Європейським Союзом з метою підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні реалізується спільна програма «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». Програма підтримує реформу освіти з  метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та  допомогти молоді та дорослим  реалізувати власний потенціал.

Як зазначалося раніше, Кіровоградська область – серед 10-ти учасників пілотного проєкту з вивчення попиту та пропозиції на ринку праці.

Серед основних складових проєкту – проведення опитування роботодавців з кадрових питань та взаємодія з закладами професійно-технічної освіти. Слід зазначити, що опитування проводиться за статистичною вибіркою роботодавців.

Для проходження опитування роботодавцям буде необхідно заповнити анкету. Це може зробити працівник центру зайнятості, спілкуючись з керівником чи працівником кадрової служби по телефону. Або ж представник роботодавця самостійно заповнює анкету в мережі Інтернет за посиланням, що надається працівником центру зайнятості.

До анкети вноситься загальна інформація про кадровий склад роботодавця, співпрацю з закладами професійно-технічної освіти, прийом на роботу та звільнення працівників, перспективи прийму на роботу та можливі плани щодо звільнення працівників.

Результати опитування будуть використані в процесі формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

Тож розраховуємо, що включені до сформованого реєстру роботодавці Кіровоградської області, знайдуть час та пройдуть опитування, що допоможе не тільки забезпечити роботодавців кваліфікованими кадрами, а й спрогнозувати ринок праці і завчасно зреагувати на його запити.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

 

09.08.2021

 

Від початку року 24 мешканці Кіровоградщини з інвалідністю освоїли нові професії

Протягом січня – липня 2021 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 24 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 12 підприємств області та п’яти закладів освіти.

  Профнавчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями продавця продовольчих та непродовольчих товарів, бухгалтера, оператора комп’ютерного набору, оператора лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів тощо). Дві особи навчалися в ОЦПТО за напрямками: "Курси підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу" та "Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві" (з елементами дистанційного навчання). Одна особа з інвалідністю проходила навчання в ДЦПТО за напрямком "Сучасні підходи до організації робіт при обслуговуванні сільськогосподарської техніки". В Полтавському ЦПТО: дві особи навчались за напрямком«Сучасні методи роботи зі знаряддям вилову»; по одній особі проходили навчання за напрямками «Фермерство – школа успішного аграрія», «Професійна етика обслуговування споживачів» та «Організація безпеки праці вагаря-обліковця». Взагалі за груповою формою проходили навчання 12 осіб з інвалідністю.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 12 осіб на підприємствах області. Працевлаштовані після проходження професійного навчання 21 особа.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

09.08.2021

 

У серпні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути 33 професії

 

У серпні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 33 спеціальностями. Це професії бармена, оператора верстатів, покоївки, перукаря, діловода, кондитера та ін.

Навчання здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

До мережі ЦПТО ДСЗ входять 11 навчальних закладів. У серпні навчання відбуватиметься у семи з них, що розміщені у Полтаві, Одесі, Рівному, Харкові, Сумах, Донецьку, Івано-Франківську.

03 серпня – електрогазозварник (2 розряд), курси цільового призначення за компетенцією «Комп’ютеризований бухгалтерський облік»;

05 серпня – столяр будівельний, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;

09 серпня – швачка, контролер-касир, курси цільового призначення за навчальною програмою «Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт»;

10 серпня – бармен (4 розряд), кухар, штукатур, електрозварник ручного зварювання, курси цільового призначення за компетенцією «Створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max»;

12 серпня – кухар, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, курси цільового призначення за навчальною програмою «Користувач ПК: офісні технології та інтернет»;

16 серпня – бармен (4 розряд), електрогазозварник, токар, курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Бджільництво»;

17 серпня – косметик, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, перукар (перукар-модельєр), кондитер, касир торговельного залу, курси цільового призначення за навчальною програмою «Користувач ПК: офісні технології та інтернет», тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія В1 (підвищення кваліфікації), продавець продовольчих товарів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (2 розряд), електрогазозварник, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими;

18 серпня – курси цільового призначення за навчальною програмою «Основи розробки вебсайтів (дистанційно)»;

20 серпня – кравець;

25 серпня – оператор верстатів з програмним керуванням, діловод, робітник фермерського господарства, манікюрник, муляр, курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у відкритому ґрунті»;

26 серпня –  електрозварник ручного зварювання, перукар (перукар-модельєр), педикюрник, манікюрник, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології організації та ведення торгівлі (очно-дистанційно)»;

27 серпня – обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;

30 серпня – електрогазозварник судновий, кухар судновий, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими, курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському виробництві», курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності».

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості02.08.2021

 

 

На Кіровоградщині потрібні 20 інженерів

 

За інформацією обласного центру зайнятості, роботодавці Кіровоградщини офіційно зареєстрували потребу в інженерах.

Станом на 28 липняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1424вакантні посади. Наразі підприємства області потребують 20 фахівців за професією:

 • інженер – 3 вакансії;

 • головний інженер – 4 вакансії;

 • інженер з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства – 1 вакансія;

 • інженер з метрології – 2 вакансії;

 • інженер з охорони праці – 2 вакансії;

 • інженер з пожежної безпеки – 1 вакансія;

 • інженер-електронік – 1 вакансія;

 • інженер-конструктор – 5 вакансій;

 • інженер-технолог – 1 вакансія.

Фахівці в галузі інженерії затребувані у Світловодському, Гайворонському, Новгородківському, Маловисківському, Новоукраїнському, Петрівському районах та в містах Кропивницький, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка.

Роботодавці області готові платити інженерам від 6 100 до 15 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

На Кіровоградщині потрібні майже півтора десятка менеджерів

 

В Кіровоградській області затребувані менеджери(управителі)

 

За інформацією обласного центру зайнятості, наКіровоградщині єпотреба в менеджерах.

Станом на 28липняу базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1424вакантніпосади. Наразі підприємства області потребують 14 фахівцівза професією:

 • менеджер (управитель) – 1вакансія;

 • менеджер (управитель) з персоналу – 4вакансії;

 • менеджер (управитель) із збуту – 9вакансій.

Фахівціза такою професією затребувані у Кропивницькому таОлександрії.

Роботодавці областіготові платити менеджерамвід«мінімалки» (6 000грн)до 15 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажуроботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградськогообласногоцентру зайнятості

 

02.08.2021

 

Про особливості подання інформації про вакансії для працевлаштування осіб з інвалідністю

 

При доборі працівників на заброньовані робочі місця в рахунок квоти осіб з інвалідністю та користування при цьому послугами державної служби зайнятості, роботодавці подають до базового центру зайнятості форму звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”. У другому розділі форми при цьому проставляється відмітка відносно категорії громадян - інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

При формулювання характеристик вакансії та вимог до претендента роботодавець має враховувати особливості застосування праці осіб з інвалідністю, передбачені трудовим законодавством, а саме:

щодо режиму роботи (пункт 4 розділу II “Коментарі до даних про вакансії” форми) – статтею 55 Кодексу законів про працю України передбачено, що робота особи з інвалідністю в нічний час допускається лише за його згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям;

пункт 5 “Характер виконуваної роботи” форми передбачає, у тому числі, можливість виконання роботи вдома;

за наявності шкідливих умов праці (пункт 6 форми) слід враховувати, що статтею 172 Кодексу законів про працю України передбачено, що працевлаштування особи з інвалідністю можливе виключно до медичних рекомендацій.

У пункті 3 форми при формулюванні завдань та обов’язків бажано більш детальне їх формулювання для врахування цього під час пропозиції особі з інвалідністю в центрі зайнятості вакансії та недопущення випадків надлишкових звернень осіб з інвалідністю до роботодавців. У пункті 7 форми також бажано зазначити соціальні послуги, які надаються працівникам та додатково можуть бути надані особам з інвалідністю.

 

 

02.08.2021

 

Про порядок подання інформації про попит на робочу силу (вакансії)

 

Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 50 Закону України “Про зайнятість населення” роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам державної служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Інформація про такий попит подається до місцевих центрів зайнятості відповідно до вимог Порядку подання форми звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 31.05.2013 № 316 (в редакції наказу від 05.12.2016 № 1476), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1726/29856, за формою звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, затвердженою вказаним наказом.

Форма звітності № 3-ПН складається з двох розділів.

Перший розділ містить основні дані про всі наявні у роботодавця вакансії (назви професій (посад), кількість вакансій, розмір заробітної плати, місце проведення робіт) та примітку про наявність коментарів у другому розділі.

Другий розділ форми звітності № 3-ПН заповнюється відносно вакансій (окремо щодо кожної), щодо яких наявна вказана примітка. У розділі зазначається інформації про:

завдання, обов’язки, описи робіт, які має виконувати працівник на робочому місці;

режим, характер роботи, умови праці;

освітній та освітньо-кваліфікаційний рівні;

необхідний стаж роботи (у роках) для претендента на професію (посаду);

вимоги роботодавця щодо додаткових умінь, знань та навичок працівника.

 

 

02.08.2021

 

Про строки подання інформації про попит на робочу силу

 

Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 50 Закону України “Про зайнятість населення” роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам державної служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Пунктом 5 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 31.05.2013 № 316 (в редакції наказу від 05.12.2016 № 1476), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1726/29856, визначено, що форма звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочих дні з дати відкриття вакансії.

Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником. 18.06.2021

 

На Кіровоградщині потрібні бармени та офіціанти

 

Традиційно влітку зростає попит на працівників сфери обслуговування. За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у барменах (11 вакансій) та офіціантах (5 вакансій).

Зокрема, у Кропивницькому районі вакантними є:

м. Кропивницький – 2 посади офіціантів (заробітна плата: 7000 грн);

м. Долинська – 2 посади барменів (заробітна плата: 6000 та 6050 грн);

м. Знам’янка – 3 посади барменів (заробітна плата: 6100 грн);

смт Олександрівка – 1 посада бармена (заробітна плата: 6010 грн).

У Голованівському районі (смт Новоархангельськ) запрошують на роботу 1 офіціанта (заробітна плата: 6000 грн);

У Новоукраїнському районі (м. Новоукраїнка) роботу пропонують 1 барменові (заробітна плата: 6500 грн) та 1 офіціантові (заробітна плата: 6000 грн).

В Олександрійському районі вакантними є:

м. Олександрія – 1 посада бармена (заробітна плата: 6010 грн);

м. Світловодськ – 3 посада бармена (заробітна плата: 6000/6050/6100 грн) та 1 посада офіціанта (заробітна плата: 6100 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

18.06.2021

 

В Одесі стартує навчання за професією кухаря-суднового

 

Для тих, хто має професію «Кухар» та мріє про море, 22 червня поточного року, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Кухар судновий». Курс навчання триватиме 5 місяців.

Під час навчання значна увага приділяється саме нюансам роботи на суднах: особливостям та організації харчування моряків у різноманітних умовах плавання, технологіям випікання хлібобулочних виробів, особливостям влаштування, обладнання та оснащення камбуза й камбузних підсобних приміщень, правилам складання меню, англійській мові в межах професійної компетенції та ін.

Умовами до направлення на навчання є:

професійно-технічна освіта («Кухар» 3-го розряду);

без вимог до стажу роботи не менше 1 року;

вік особи не менше 18 років;

медична довідка;

особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

18.06.2021

У Харкові безробітні можуть пройти навчання за однією з найзатребуваніших технічних спеціальностей

 

Професія налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням є однією з молодих та перспективних професій на сучасному ринку праці. Вона виникла одночасно з появою в промисловості складного автоматичного і напівавтоматичного обладнання, промислових роботів.

Налагоджувальник виконує налаштування необхідних характеристик гідравлічних, пневматичних, механічних вузлів, електричних апаратів, електронних пристроїв, блоків програмного керування, систем автоматичного регулювання, регульованих приводів подач тощо.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує пройти курс перепідготовки за професією «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням». Навчання розпочнеться 25 червня поточного року. Тривалість навчання – 4 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

 • професійно-технічна освіта за технологічно суміжною професією 3-го розряду;
 • стаж роботи за технологічно суміжною професією 3-го розряду не менше 1 року;
 • вік особи не менше 18 років;
 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості18.06.2021

 

Агропідприємствам Кіровоградщини потрібні понад 100 робітників

 

За інформацією обласного центру зайнятості, у агропідприємств Кіровоградщини є потреба у представниках професій, пов’язаних з обслуговуванням сільськогосподарського виробництва. На сьогодні у службі зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 105 вакансій.

На Бобринеччині на роботу запрошують тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 6770 грн).

У Голованівському районі працевлаштування пропонують двом водіям навантажувачів (заробітна плата: 6260 грн) та водієві автотранспортних засобів (заробітна плата: 6000 грн).

На Добровеличківщині роботодавцям потрібні по одному водію автотранспортних засобів та робітнику з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата за обома вакансіями: 6000 грн).

На Долинщині на роботу запрошують 6 робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата: 6000 грн), двох трактористів та по одному трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 7000 грн), комірнику (заробітна плата: 6300 грн) і механізатору (докеру-механізатору) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах (заробітна плата: 6300 грн).

 У Знамянському районі працевлаштування пропонують 6 свинарям (заробітна плата: 10000 грн), трьом водіям автотранспортних засобів (заробітна плата: 6010/8000 грн), двом трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 12000 та 6100 грн) та одному операторові із штучного осіменіння тварин та птиці (заробітна плата: 15000 грн).

На Кропивниччині роботодавцям потрібні 5 водіїв навантажувачів (заробітна плата: 8 000/10 683/ 12 000 грн), чотири вантажника (заробітна плата: 8 500/6 560/ 6 000 грн), по два апаратника оброблення зерна (заробітна плата: 7044 грн) та водія автотранспортних засобів (заробітна плата: 8 160 та 15 000 грн) і по одному трактористу (заробітна плата: 12000 грн) та завідувачу складу (заробітна плата: 10000 грн).

У Маловисківському районі на роботу запрошують 5 робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата: 6100 грн), три водія автотранспортних засобів (заробітна плата: 6045 та 10 000 грн) та одного тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 8000 грн).

На Новгородківщині працевлаштування пропонують двом агрономам (заробітна плата: 6000 та 7000 грн) та по одному агротехніку (заробітна плата: 6000 грн), зоотехніку з племінної справи (заробітна плата: 6000 грн) та трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 7000 грн).

У Новоархангельському районі роботодавцям потрібні два тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 6100 грн) та по одному агрономові (заробітна плата: 14980 грн), водієві автотранспортних засобів (заробітна плата: 6010 грн) та трактористові (заробітна плата: 8000 грн).

На Новомиргородщині на роботу запрошують головного інженера (заробітна плата: 13050 грн).

У Новоукраїнському районі працевлаштування пропонують 5 водіям автотранспортних засобів (заробітна плата: 6000/ 6500/ 8000/10 000 грн), двом вагарям (заробітна плата: 6005 грн) та трактористам (заробітна плата: 7000 грн) і по одному агрономові (заробітна плата: 6500 грн) та фельдшерові ветеринарної медицини (заробітна плата: 6000 грн).

На Олександрійщині роботодавцям потрібні 6 водіям автотранспортних засобів (заробітна плата: 7000/8500/8 899 грн), двом вагарям (заробітна плата: 8500 грн) та по одному головному зоотехнікові (заробітна плата: 8300 грн), зоотехнікові (заробітна плата: 8000 грн) та робітникові з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата: 7000 грн).

В Олександрівському районі на роботу запрошують 4 водіїв автотранспортних засобів (заробітна плата: 6000/6500/7000 грн), двох операторів лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів (заробітна плата: 8000 грн) та по одному робітнику з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата: 6500 грн) та трактористу (заробітна плата: 8000 грн).

На Онуфріївщині працевлаштування пропонують трактористові-машиністові сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (заробітна плата: 7000 грн).

У Світловодському районі роботодавцям потрібні 5 забивачів худоби (заробітна плата: 13500 грн), два водія автотранспортних засобів (заробітна плата: 6000 грн), по одному апаратнику оброблення зерна (заробітна плата: 12 000 грн), вагарю (заробітна плата: 9560 грн), вантажнику (заробітна плата: 6200 грн), машиністу навантажувальної машини (заробітна плата: 15000 грн) та машиністу перевантажувачів (заробітна плата: 8000 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

* У матеріалі зазначені старі назви районів

 

 

19.04.2021

 

З 16 квітня 2021 року  діє нова форма звіту №4-ПН 

про заплановане масове вивільнення працівників

 

Від сьогодні, 16 квітня, підприємства, установи та організації, в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання повинні подавати до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем провадження своєї господарської діяльності,  звіт за формою №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці», за новою формою.

Нова форма звітності та порядок її складання затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 березня                        2021 року №563, що зареєстрований в Міністерство юстиції України 05 квітня 2021 року за №445/36067.

Термін подання звітності – не пізніше ніж за два місяці до вивільнення та не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення в разі звільнення держслужбовців (п. 1 та 1-1 ч. 1 ст. 87 Закону України «Про державну службу»). У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

Інформація за встановленою формою подається в електронному вигляді                                       (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) або  паперовому вигляді                           (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Слід нагадати, що критерії масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця (одноразового або протягом 3 місяців), крім випадку ліквідації юридичної особи, визначені у ст. 48 Закону «Про зайнятість населення».

Звертаємо увагу, що наказ Міністерства соціальної політики від 31 травня 2013 року №317, яким було затверджено форму звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання, втратив чинність.

 

 

    Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

 

              19.04.2021

 

Молодь Кіровоградщини запрошують на онлайн форум «PROкар’єру»

 

              Ви молода, активна, зацікавлена у професійному розвитку людина?

              Тоді це  точно для ВАС!

              Запрошуємо Вас долучитися до міжрегіонального онлайн форуму «PROКАР'ЄРУ», який відбудеться 22 квітня. Обирайте тему, яка цікавить Вас найбільше, та, у визначений час, приєднуйтеся до спілкування за відповідним посиланням, що вказане нижче. Працюємо на платформі ZOOM.

              Організатори:Кіровоградський та Черкаський обласні центри зайнятості та ГО «Фонд «Професійний успіх».

 

              13.00 год. –Чотири Ваші компетенції, які завжди будуть у тренді.

              Спікери: Ганна Колєва, практичний психолог та Ольга Твердоступ, коуч-психолог.

              https://us02web.zoom.us/j/81470366085?pwd=dUptQnR5TFZ5a0EyS2VaeU1sUGlndz09

              Ідентифікатор конференції: 814 7036 6085

              Пароль: 777613

 

              14.00 год. –Онлайн платформа «Турнір професій» –як ефективний засіб професійного самовизначення.

              Спікер: Олександр Проценко, член команди розробників онлайн платформи, доцент, кандидат біологічних наук.

              https://us02web.zoom.us/j/81834941017?pwd=OEZxb2lYeDZSNWxwNlcyM1R5Y3dFZz09

              Ідентифікатор конференції: 818 3494 1017

              Пароль: 645885

 

              15.00 год. –Розвиток навичок комунікації –запорука кар'єрного зростання.

              Спікер: Вікторія Талашкевич, директорка «Гончаренко центру», співзасновниця Бізнес-школи WAKEUPта Агенції цифрових комунікацій, журналістка.

              https://us02web.zoom.us/j/86991646064?pwd=T3h4TGhlUTBTZ3VwVG4xQzJPVnNPUT09

              Ідентифікатор конференції: 869 9164 6064

             Пароль: 155993

 

              16.00 год.–Сучасний формат цифрового резюме та автоматизація процесу профвідбору.

              Спікер: Арам Саргсян, співзасновник компанії AREMA, приватної школи Future skills, засновник компанії eSoftlogistic.

              https://us02web.zoom.us/j/86094099352?pwd=bzhWdEpEZzVnekM1c2tEc1AzZVNCdz09

              Ідентифікатор конференції: 860 9409 9352

              Пароль: 496277

 

              Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

19.04.2021

 

Роботодавці Кіровоградщини потребують два десятки швачок

 

Професії швейної галузі входять до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Сьогодні роботодавці області потребують 20 працівників за професією «швачка». Майстри голки та нитки потрібні у  таких районах Кіровоградщини:

Долинський – 6 вакансій, заробітна плата: 6000 грн;

Кропивницький  – 10 вакансій, заробітна плата: від 6000 до 8400 грн;

Новомиргородський –1 вакансія, заробітна плата: 6200 грн;

Олександрійський – 3 вакансії, заробітна плата: від 6050 до 6500 грн.

Серед роботодавців, які потребують фахівців швейної майстерності, як великі та середні промислові підприємства, так і ательє та салони рукоділля.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

Нагадаємо, якщо у Вас є бажання ознайомитись з різноманіттям вакансій Кіровоградщини та України загалом запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://kid.dcz.gov.ua/

 

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

19.04.2021

 

Служба зайнятості: чи можна самостійно знайти роботу?Переглянути всі актуальні вакансії ви можете на нашому офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. База вакансій служби оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон, вашу професію, розмір очікуваної заробітної плати.

 Під час карантину знайти роботу нереально? Руйнуємо цей стереотип реальними фактами: з початку року за сприяння служби нове робоче місце знайшли 127 тисяч українців!

 Найбільше наших клієнтів було працевлаштовано за такими професіями: тракторист, водій, продавець непродовольчих товарів, бухгалтер, кухар.

 Пам’ятайте: кризові моменти вимагають нестандартних рішень, тому оновіть ваше резюме, підготуйте мотиваційний лист, морально налаштуйтесь на співбесіду. У вас вийде на всі 100%!

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

20.01.2021

 

5 нюансів дистанційної (надомної) роботи

 

Під час карантину роботодавці все більше стали використовувати форму дистанційної (віддаленої) роботи. Поширення коронавірусної хвороби змусило посадовців ужити заходів щодо вдосконалення законодавства в цій сфері. Так у 2020 році з’явилась стаття 60 Кодексу законів про працю України, яка визначає особливості дистанційної та надомної роботи. Як зазначає Міністерство соціальної політики України, раніше питання праці надомників регулювалися головним чином положенням ще радянських часів (Положення 275), а також колективним договором. Нові положення дозволили зберегти робочі місця тисячам людей, які могли виробляти продукцію або виконувати свої трудові функції із використанням інформаційно-комунікаційних технологій вдома. При цьому Положення 275 може використовуватися в частині, що не суперечить нормам чинного українського законодавства. 

Державний центр зайнятості нагадує про ключові особливості роботи поза межами приміщення роботодавця.

1. Обов’язковість укладення трудового договору про надомну (дистанційну) роботу в письмовій формі

Трудовий договір укладається, як правило, у письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим при укладенні трудового договору про дистанційну (надомну) роботу (пункт 6-1 частини 1 статті 24 КЗпП). На час загрози поширення епідемії, пандемії та/або на час загрози військового, техногенного, природного чи іншого характеру умова про дистанційну (надомну) роботу та гнучкий режим робочого часу може встановлюватися у наказі (розпорядженні) власника або уповноваженого ним органу без обов’язкового укладення у письмовій формі трудового договору про дистанційну (надомну) роботу.

2. Рівність надомних (дистанційних) працівників з працівниками, що виконують роботу в приміщенні роботодавця

Виконання дистанційної (надомної) роботи не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників. При цьому, якщо працівник і роботодавець письмово не домовились про інше, дистанційна (надомна) робота передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені наявним трудовим договором (стаття 60 КЗпП). При цьому для надомників, організаційно-технічні умови праці яких близькі до прийнятих при розрахунку норм виробітку для робітників, що виконують аналогічні роботи в виробничих умовах, встановлюються ті ж норми, що і для зазначених робітників.

 3. Особливості обліку робочого часу надомних (дистанційних) працівників

При дистанційній (надомній) роботі працівники розподіляють робочий час на свій розсуд, на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку, якщо інше не передбачено у трудовому договорі. При цьому загальна тривалість робочого часу не може перевищувати норм, передбачених статтями 50 і 51 цього Кодексу (стаття 60 КЗпП).

Водночас роботодавець зобов'язаний вести облік усіх надомників, яким він надає роботу, та вести реєстраційні листи робочих завдань, доручених надомнику, із зазначенням часу, відведеного для виконання завдань, наголошують компетентні органи.

4. Компенсація деяких витрат надомним (дистанційним) працівникам

Працівники можуть виконувати роботу на своєму власному обладнанні. При цьому слід пам’ятати про зміст статті 125 КЗпП. Працівники, які використовують свої інструменти для потреб підприємства, установи, організації, мають право на одержання компенсації за їх зношування (амортизацію). Розмір і порядок виплати цієї компенсації, якщо вони не встановлені в централізованому порядку, визначаються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з працівником.

Адміністрація може дозволяти надомникам виготовлення виробів для підприємства з власних матеріалів і з використанням особистих механізмів та інструментів. Перелік видів власних матеріалів і кількість виготовлених з них виробів, а також порядок надання сировини і матеріалів визначаються в галузевій інструкції.

Організація в надомних умовах трудових процесів допускається тільки для осіб, які мають необхідні житлово-побутові умови, а також практичні навички або можуть бути навчені цим навичкам для виконання певних робіт. Положення 275 регулює спосіб визначення наявності таких умов.

За погодженням сторін надомнику можуть відшкодовуватись витрати, пов’язані з виконанням для підприємства роботи вдома (електроенергія, вода тощо). Це питання має бути вирішено при укладанні трудового договору, зазначає Мінсоцполітики.

5. Переважне право окремих категорій осіб виконувати роботу вдома.

Переважне право на укладення трудового договору про роботу на дому надається: 

жінкам, які мають дітей віком до 15 років; 

інвалідам і пенсіонерам (незалежно від виду призначеної пенсії);

особам, які досягли пенсійного віку, але не одержують пенсію;

особам зі зниженою працездатністю, яким у встановленому порядку рекомендована праця в надомних умовах; 

особам, які здійснюють догляд за інвалідами або тривало хворіють членами сім'ї, які за станом здоров'я потребують догляду; 

особам, зайнятим на роботах з сезонним характером виробництва (у міжсезонний період), а також навчаються в очних навчальних закладах; особам, які з об'єктивних причин не можуть бути зайняті безпосередньо на виробництві в цій місцевості (наприклад, в районах і місцевостях, що мають вільні трудові ресурси) (Положення 275).

За бажанням жінки або іншої особи, яка фактично доглядає за дитиною до 3 років, у період їх перебування у відпустці по догляду за дитиною, вони можуть працювати вдома (ч. 8 ст. 179 КЗпП). Особам з інвалідністю, які не мають змоги працювати на підприємствах, в установах, організаціях, державна служба зайнятості сприяє у працевлаштуванні з умовою можливості виконання роботи вдома (ч. 4 ст. 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»).

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

20.01.2021

 

Чи можуть роботодавці подавати до центрів зайнятості звіти онлайн?

 

Наразі у роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій у електронному вигляді лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». 

Інші передбачені законодавством звітності та інформації подаються до державної служби зайнятості нарочно або поштовим відправленням.

Принагідно нагадуємо, що у період локдауну з 8 до 24 січня 2021 року центри зайнятості працюють у звичному режимі. Однак напередодні відвідування радимо зателефонувати до центру зайнятості та з’ясувати, як він працює. Тимчасово закриваються на карантин ті центри, де у фахівців виявлено захворювання на ковід.

Як знайти потрібний контактний номер телефону?

Потрібно зайти на сайт обласного центру зайнятості і на головній сторінці знайти рубрику «Контакти». Там є адреси та номери телефонів центрів зайнятості та філій регіону.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Міський Голова